Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

već se u after houru odbija, moglo bi sutra u revijalnom tonu dalje kao i prije dva tjedna nakon jednodnevnog oštrog pada..kod zlata je odbijanac još izraženiji…

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


igh,ingr rekao sam vam buy on dips aapl

A fino sam vam govorio da će vas razguziti još 15.10-tog,nećete imati ni za prosjački štap
next year,a mogli ste kupiti stenu…ZSE slušajte i kupujte samo što tata kupuje,a prodajte poput
vihora kada big daddy upozorava,zagreb shit exchange [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Zaboravih reci da sam SVM kupio kad je roknuo fino [thumbsup] i nesto DAG.

GAP izmedju SPOT i Futures cijene srebra, kod zlata se GAP polako popunjava, očekujem isto i kod srebra…moglo bi biti zanimljivo….

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


GAP izmedju SPOT i Futures cijene srebra, kod zlata se GAP polako popunjava, očekujem isto i kod srebra…moglo bi biti zanimljivo….

Naravno da se popunjava. ja jučer prodao samo dio TUE ( i neke rudnike bakra+20% u deset dana) ipak je to skoro 100% zarade u mjesec dana pa me malo frka, ali vidim poslije da je otišlo još up na 0,415cad.
Srebrninu nisam dirao jer očekujem da u dogledno vrijeme probije 30 usd pa onda možda malo skratim.
A možda i ne, reko Livermoore da se ne režu winneri..jerbo je metalurgija u secular bull marketu.
Bumo vidli

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

AGQ otvorio sa 6,50 % plusa….ovdje, po običaju, jebe lud zbunjenog.

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

Pa baš gledam a srebro se baš i ne opravlja pa se počinjem pitati u što to ulaže ta ekipa iz AGQ?

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Što znači to opravlja? Vidim samo beskrajno ludlilo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Pa baš gledam a srebro se baš i ne opravlja pa se počinjem pitati u što to ulaže ta ekipa iz AGQ?

Jedino kaj ja vidim danas da je čist pristojno zeleno to su nafta i metali.

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

ovo je bio posao….nažalost ja ga prodao na stop loss još na 17,50 $…

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


ovo je bio posao….nažalost ja ga prodao na stop loss još na 17,50 $…

Da li znaš zašto je tako? Ili opet se praviš pametan?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ovo je bio posao….nažalost ja ga prodao na stop loss još na 17,50 $…


i ja sam se cudio ,,ali to je obrnuti stock-split http://101onlinestock.com/topic/vxx-to-reverse-split

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close