Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


Sta ste se uskokodakli, nema me 3 dana i vec vam falim.

krecem se u skladu s spektaklom.


Moš mislit što si u skladu ni gaće ti na štapu neće ostati, ameri će te oderat kao jarca.
Jesi u FAZ ili TYP-u, svejedno ti je gubitak ti je već bar 20% ali nije to ništa šta te čeka idućih dana hohohohohohohoho.

Ja se drzim i dalje Au i Ag, sto fizicko, sto kroz AGQ i slicne stvari. So far ne vidim naznaka za dugorocnu promjenu trenda

Ja se držim dionica rudnika zlata…osim što jako reagiraju na underlying (rastu i padaju više od post.promijene cijene gold@spot) daju i dividende…. [wink]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

FAZANI STRUCNJACI [lol] [lol] [lol] EVO GA NEW LOW ,jel drzi tehnicka potpora na FAZ [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Nevjerovatna je količina zavisti ovih što dijele jedinice nama uspješnima.

Nema veze, SVM još plus 5% [thumbsup] srebro je zakon
A kompleksašima [bye]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

nevolim se nasladjivati tudjim greskama,,,,ali onaj tigar pametuje brate…da dugo i siroko…a omasio ceo fudbal….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Nevjerovatna je količina zavisti ovih što dijele jedinice nama uspješnima.

Nema veze, SVM još plus 5% [thumbsup] srebro je zakon
A kompleksašima [bye]

Take it easy, baby, take it easy….. [wink]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


nevolim se nasladjivati tudjim greskama,,,,ali onaj tigar pametuje brate…da dugo i siroko…a omasio ceo fudbal….

Ne bu sad za dugo pametovao, gubitak samo danas mu je 6%, čovjek je mislio da je genije a u biti nije svjestan da je mali pod zvijezdama, vjerujem da ga je sada opametilo i spustilo na zemlju i pokazalo mu da je on tek jedan mali mrav na ovome velikom svjetu.
Mislio je da mu njegova TA koju on tek površno poznaje ili bolje rečeno krivo čita sve govori a da pritome nije bio svjestan da su dvojica ljudi koji su zaradili najviše para na burzi za istu tu TA rekli da je potpuno beskorisna što su oni više puta i dokazali.
Ovdje po meni samo dvojica ljudi poznaju TA dovoljno da mogu pametovati to su Geronimo i drugi se zove nekako Ferengi ili tako nešto slično, ali su ljudi skromni za razliku od ovoga nadobudnoga pjevca koji je previše kukurikao i kojega je priklalo u ova zadnja dva tri dana.
Ne želim nilome ništa loše ali malo skromnosti pojedincima ne bi falilo.

DOUP, DOKUP I SAMO DOKUP FAZA HAHAHAHA HOHOHOHOHO PA TO BOLI OSTAO SAM BEZ KINTE U DŽEPU



nevolim se nasladjivati tudjim greskama,,,,ali onaj tigar pametuje brate…da dugo i siroko…a omasio ceo fudbal….

Ne bu sad za dugo pametovao, gubitak samo danas mu je 6%, čovjek je mislio da je genije a u biti nije svjestan da je mali pod zvijezdama, vjerujem da ga je sada opametilo i spustilo na zemlju i pokazalo mu da je on tek jedan mali mrav na ovome velikom svjetu.
Mislio je da mu njegova TA koju on tek površno poznaje ili bolje rečeno krivo čita sve govori a da pritome nije bio svjestan da su dvojica ljudi koji su zaradili najviše para na burzi za istu tu TA rekli da je potpuno beskorisna što su oni više puta i dokazali.
Ovdje po meni samo dvojica ljudi poznaju TA dovoljno da mogu pametovati to su Geronimo i drugi se zove nekako Ferengi ili tako nešto slično, ali su ljudi skromni za razliku od ovoga nadobudnoga pjevca koji je previše kukurikao i kojega je priklalo u ova zadnja dva tri dana.
Ne želim nilome ništa loše ali malo skromnosti pojedincima ne bi falilo.
[/quote]
opomenulo ga je trziste ,nebrini…ako nije virtulalac ,nego ocemo li se malo hladit drugi tj? boll je dosta probijen

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Sta ste se uskokodakli, nema me 3 dana i vec vam falim.

krecem se u skladu s spektaklom.


Najbolje i najpametnije bi ti bilo da se više nikada ne javiš, dovoljno si se komprotovao a tržište ti je reklo da pojma nemaš i udarilo te po džepu tamo gdje najviše boli.

Dodao još 2000 na US account… [cool]

Što se tiče Tigra (ili bilo koga drugoga)- sebe je zajebo nije mene..što se mene tiče, može pisati i da je best buy državna obveznica DNR Kongo ili kao se već to sada zove..
Nije mi jasno čime se ovdje neki bave….da li jeTigrus napisao ovo ili ono…
A vrijeme ide…. [bye]…ide , i ne možemo ga kupiti..niti hedžati [cry]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]



Sta ste se uskokodakli, nema me 3 dana i vec vam falim.

krecem se u skladu s spektaklom.


Najbolje i najpametnije bi ti bilo da se više nikada ne javiš, dovoljno si se komprotovao a tržište ti je reklo da pojma nemaš i udarilo te po džepu tamo gdje najviše boli.
[/quote]

hohohoo

na burzi nekad dobijes nekad izgubis…
tak je to.

tesko da me moze neki sitni gubitak "boliti"…

slijedi cijeli set novih analiza.
[smiley]

New Report

Close