Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

GS je pred tjedan dana revidirao target u narednih 12.mj. sa 1,38 na 1,55(eur/usd),ja znam što ću,njima zasigurno ne vjerujem [lol]

A revidirali su i US GDP za 2011 na 1,5-2,5%,za S&P bolestan range od 800-1300 [bye]

ekipa

kaj je barbastari aka sampras?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


I da kad smo već kod dolara, probio je tzv. otpor, a graf stvarno izgleda loše.

A jel? Koji otpor?
Imaš post od Ferenghija od danas pa vidi tu sliku, a imaš i trend line na tjednom grafu (ili mjesečnom) i tu se vidi da je otpor oko 1.44

Tko umre u jesen za njega nema zime

Kaje?
Imam svoj graf i svoje otpore, kod mene oni su probijeni
USD is going to 74

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kaje?
Imam svoj graf i svoje otpore, kod mene oni su probijeni
USD is going to 74

Pa daj podjeli s nama da i mi nešto naučimo. Daj neku sličicu…aj plizzzz

Tko umre u jesen za njega nema zime

angelo*
zakaj se raspravljaš sa velen? i ti valen samnom i njime i tako u krug???
pa nije ovo tema crobex gdje se svi kolju i vrijeđaju..

bilo bi divno, kada bi se mi koji trgujemo na USA (a to je jako mali broj) zajedno surađivao i pomagao si i stavljao svoje analize i raspravljali o njima..

pa nas šaka malog jadnog naroda ne može utjecati na USA niti nas ameri čitaju..pa nije ovo crobex da se nekaj da napraviti..neka panika ili euforija..

eto sukladno tome ja prilažem graf usd..ako sam zajebao u analizi molim na mojem grafu popravite tako da znam za dalje..lp i uživajte

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


angelo*
zakaj se raspravljaš sa velen? i ti valen samnom i njime i tako u krug???
pa nije ovo tema crobex gdje se svi kolju i vrijeđaju..

bilo bi divno, kada bi se mi koji trgujemo na USA (a to je jako mali broj) zajedno surađivao i pomagao si i stavljao svoje analize i raspravljali o njima..

pa nas šaka malog jadnog naroda ne može utjecati na USA niti nas ameri čitaju..pa nije ovo crobex da se nekaj da napraviti..neka panika ili euforija..

eto sukladno tome ja prilažem graf usd..ako sam zajebao u analizi molim na mojem grafu popravite tako da znam za dalje..lp i uživajte

Jako lijepi post…upravo to je pravi put i tako možemo nešto napraviti, a i ako fulamo, barem znamo da smo radili na temelju nekakvih argumenata bilo to tehnička analiza, fundamenti ili štogod, ali nikako se ne mogu pomiriti sa paušalnim drukanjem up i down ovisno na koju nogu se netko probudi tog jutra. Barbastariju to mogu oprostiti, svaki topic treba svog klauna, ali od valentine očekujem puno više.

Tko umre u jesen za njega nema zime


angelo*
zakaj se raspravljaš sa velen? i ti valen samnom i njime i tako u krug???
pa nije ovo tema crobex gdje se svi kolju i vrijeđaju..

bilo bi divno, kada bi se mi koji trgujemo na USA (a to je jako mali broj) zajedno surađivao i pomagao si i stavljao svoje analize i raspravljali o njima..

pa nas šaka malog jadnog naroda ne može utjecati na USA niti nas ameri čitaju..pa nije ovo crobex da se nekaj da napraviti..neka panika ili euforija..

eto sukladno tome ja prilažem graf usd..ako sam zajebao u analizi molim na mojem grafu popravite tako da znam za dalje..lp i uživajte


ma kome da stavljas grafove….ovim napuhanim kretenima koji ovdje svracaju i podjebavaju….ili ovi drugi koji se dodju samo pohvalit sa slucajnim pogocima…jer nemaju koga doma davit…..NE ISPLATI SE PROSIPAT ZNANJE

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Podrzavam, zajedno smo jaci i pametniji.

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

Hvala ti Angelo17 [kiss]

pobjeda bez teme forum bi bio bezveze [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@pobjeda

naravno da neće probiti otpor, nema teorije

ide sve dolje, spx na 660, crobex na 1000 itd.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close