Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

sve ove brojke koje dolaze iz USA ionako su irelevantne
a najmanje točnoe

to ti ide ovako

Alo, što da napišem, koliko je nezaposlenih?
Pa napiši što više.
Puno?
Puno više….jesi napisao…
Smiri se, pišem…
Nezaposlenih je poraslo 10% više nego prošli tjedan.
Jel 10% ok?
Odlično, sljedeći tjedan ide 11%…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Kažu da više vole nekog Gajtnera od Gartlija barem još desetak dana za toping proces [proud] [huh] [undecid]

ima signala za pad.
rsi otpor,
gartley…
neg divergencije…

vidit cemo
[/quote]
I igrali smo dnevno ok,korekcije su normalne…još jednom analiziraj moj post,cheers svi,dosta za danas!


sve ove brojke koje dolaze iz USA ionako su irelevantne
a najmanje točnoe

to ti ide ovako

Alo, što da napišem, koliko je nezaposlenih?
Pa napiši što više.
Puno?
Puno više….jesi napisao…
Smiri se, pišem…
Nezaposlenih je poraslo 10% više nego prošli tjedan.
Jel 10% ok?
Odlično, sljedeći tjedan ide 11%…


[cool] tako je…ako su tehnicki prekupljeni ,,,daj kompa stavi 8.50% [rolleyes] nemoj prenisko da znamo postavit naloge [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

GOOG 7.64 ajme skoro za dolar prebacili. Kolko je u afteru?

who dares, wins

16:52:29 592.32 Ovo ?

who dares, wins

Prodao AGQ na 105. Postalo me trta jer je zbilja rapidno raslo i graf je postao skoro vertikalan. Mislim da to jos neko vrijeme moze gore (cca 115 do maaax 120) a onda se i to mora skorigirati. No za cekanje toga zbilja vise nisam imao petlje a i prinos je odlican pa rekoh glupo je ne kapitalizirati i ponoviti neke greske od prije par godina.




Kažu da više vole nekog Gajtnera od Gartlija barem još desetak dana za toping proces [proud] [huh] [undecid]

ima signala za pad.
rsi otpor,
gartley…
neg divergencije…

vidit cemo
[/quote]
I igrali smo dnevno ok,korekcije su normalne…još jednom analiziraj moj post,cheers svi,dosta za danas!
[/quote]

OK

Ima samo jedna bitna stvar…
Iako je cijena zlata i srebra otisla rapidno gore, USD je
brutalno skorigiran. Tako smo zapravo puno manje
zaradili jer smo dio zarade izgubili na tecaju USD.
Tako je u mojem slucaju iako sam se svojevremeno kada
je USD bio skup i kada su svi trkeljali o nestanku EURa sa monetarne
svjetske scene djelomicno hedgao zauzevsi kupnjom u USD dugu
poziciju u EUR. Jebat ga, nisam to cinio vise od tek "djelomicno" jer
bi mi racku ostao za trgovanje tako da sam dosta izgubio na tecaju.
Sada razmisljam kada ocijenim da je dno tecaja USD/EUR blizu, zauzet ultra
dugu poziciju u USD i tako na brzinu vratiti sve.
Komentari?

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

Ocijeniš dno?
Osnovni problem što dno može biti probijeno, a ionako je odlučeno da SPX ide na 1300 sljedeće godine, pa shodno time moguće je da će dolar i dalje padati.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

I da kad smo već kod dolara, probio je tzv. otpor, a graf stvarno izgleda loše.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Forex pratim jer je on driver i to je jasno$,dirigira robom itd.;gledam 1,42 kao prvi target,noćas bio samo profit-taking,on će botomirati u zadnjem tjednu ovog mjeseca i očekujem violent move up,momci očekuju previše od FED-a!

Kako sam došao do 1300.
Uzmeš komad papira i napraviš prema željama.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close