Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

FAZ 12,67 $
[huh]

[lol] [lol] [lol]


FAZ 12,67 $
[huh]

[lol] [lol] [lol]


dok vi cucite u fazu graf acc [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

neviđeni bull?
a USA propala!!!
strašno

ajmo medeki kaj FED sada može napraviti?
nula!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

evo docekali ste ….sad nemojte kasnit sa prodajom tog fazana….da nebi opet bilo DOKUP i SAMO DOKUP…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

NEW YORK (AP) — Stocks edged lower Thursday after another disappointing report on jobs.

The Dow Jones industrial average fell 10 points in morning trading. In recent months, a disappointing weekly jobs report would have likely led to a big sell-off in stocks.

Low inflation is also a concern for the Fed.

nema posla, nema inflacije unatoc rusenju dolara od -20%.

Blood bath – krv, znoj i suze…
sto jos da Vam obecam?

[smiley]

@Barbastari
prekrasno…
negov prosek cista desteka, predsednik saveza omladine,izuzetan sportista…
nas Barbastari…
http://www.youtube.com/wa…nlkMk&feature=related
[lol]

danas bi spy mogao laganani ispod 116..
ovo će biti brzo, ružno i gadno..a tigrusu i meni se smijete

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


danas bi spy mogao laganani ispod 116..
ovo će biti brzo, ružno i gadno..a tigrusu i meni se smijete

jesi vidio volumen na FAZu?
preko 31 milion, a prosjek je 44 miliona. a tek je 6,30.

FAZ je vec na 12,75 $, plus +5,2%

a graf FAZa, ljepotica okreta trenda…
[cool]

ma tigre ovo će se raspast…treba vidjeti danas..ako netko nekaj ne napravi market će otići u 3.p.m. a FAZ vrlo brzo preko 20$

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Šta je najbolje od svega nemam ni FAZ kako je umislio ( @barbastari),a ni FAS ali se točno vidi da ne trguje i da samo lupeta bez veze … ( data feed ili je totalni luđak pa trejda preko yahoo i " prosjaka i sinova …" ) … nije ni čudo za takog profesionalca da je tolike pare na gubitku u LKPC i INI. Neka uživa ako mu je drago.
U svakom slučaju bez obzira na napisane gluposti gdje se svaki put potopio , želim sve 5

nice profit [lol]

First thing yesterday, when we first highlighted that CDS in mortgage names were blowing out, even as the moronic market was all giddy on JPM’s earnings beat which was really a miss, we warned "be careful trading financial stocks: JPM’s earnings were actually very bad, and so far only credit has figured it out. Equities, being traded now exclusively by Fed-frontrunning retards and virus-infested robots, are a little slow." Prophetically, the equity slowness has finally caught up with reality, and BofA and Wells stocks are tumbling. Alas, fins have much more to drop, especially if and when the RMBS and CMBS markets are gutted (incidentally that CMBX III-IV AJ is looking like a screaming short right here, right now). Below is that latest CDS fin rerack – it is a bloodbath.
[bye]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


nice profit [lol]

sta si vec izletio?

New Report

Close