Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

hahhaha na CNBC ili yahoo , a vrijeme a , bid a, ask ma daj … ova tema bi stvarno trebala zavati oni koji seru a ne trguju …. čast izuzetcima i zna se točno ko trguje a, ti se uhvati t(p)enisa.

Pre-Market Real-Time: 11,92 -0,30 (-2,46%), inače očekuje se danas preko 5% ovo je samo zagrijavanje pred pravu utakmicu [lol]

A moj FAS piči li piči, ulaz je bio ispod 20$.

Pre-Market Real-Time: 23,69 0,50 (2,16%), 09:22 EDT

problem očito nastaje kada se uzima zdravo za gotovo američko tržište koje nimalo ne sliči HR
mislim da je bager krenuo, samo što kada to kod nas shvate biti kaso

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


problem očito nastaje kada se uzima zdravo za gotovo američko tržište koje nimalo ne sliči HR
mislim da je bager krenuo, samo što kada to kod nas shvate biti kaso

Problem nastaje kad teški amater umisli da je vrhunski profesionalac.

dobro je…
sve je u plusu.
ekonomija se ocito oporavlja…

svima ce biti toplo i ugodno…
[smiley]

Zvoni na uzbunu na FAZ-u
Vaš link

Mogu samo reći 2 riječi

međedi ćao [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

samo DOKUP I DOKUP faz [lol] [lol] [lol] [lol] eeeee znalci…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


dobro je…
sve je u plusu.
ekonomija se ocito oporavlja…

svima ce biti toplo i ugodno…
[smiley]

idealni život

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

AGQ jos malo pa na 3-znamenkastoj cijeni. Ide to nezaustavljivo [thumbsup]

"problem" je ljudskoj psihi
ona konstatno sugerira negativu i zato su razdoblja velikog padanja burzi vrlo rijetka
i upravo zbog toga što je negativa "češća pojava" ona kraće traje
za i ovi rastovi su povezani s time
zato svaki puta idemo na novi high

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close