Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

PločeeEEEE vedro … @barbastari uobičajeno pušikana.
LKPC kao i "barba Luka " blizu lisica i pritvora… lov počeo INA … odlično, tek sad će da rokne.

@barbastari ….. @zna se. (prdekana !!!! )

@barbastari … Data Feed lažove ????? ništa još a, ??? ajde jeftino nađeš. Prodam ti ja …
Ma ne lažeš ti samo činjenice …. sad ga opet neće biti 10 dana pa opet sralo bez veze.
Plati koju kn , osvjetlaj obraz …. lažo. Pun si love od INE i LKPC …. 🙂 😉 🙂 blago njemu. [cry] [cry] [cry]


Ja sam sa FAS-om u plusu 5% i ne prodajem dok ne budem 20% u plusu, do tada će te vi biti u minusu oko 40% [lol] [angry]

Nije ti ovo sabor … Data feed ????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Lažove ……

@barbastari ni jedan nick ti nema data feed … kako to … to je zbog kn dečko ili ti ne trguješ u USA
…Ujedno laži se ne prodaju osim kod nas ali ne ovdje …Svi te znaju pa ne ide.
Izaberi drugi forum za laganje. Tamo ćes "virtualno" biti svaki dan u plusu znatnooooo više nego ovdje Ovdje si nam pokazao svoje.

Data Feed ??????? opet ništa … nema ni virtual data feed ali ko smo mi da nas ti uvjeravaš ???
Niko i ništa ali oni koji znaju da si " mlatimudan i lažov". [thumbsup]
Lp do idućeg laganja ….

neviden rast

UNG zanimljiv

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


UNG zanimljiv

da da…..
pofuk


@barbastari ….. @zna se. (prdekana !!!! )

Zašto ste nervozni kolega, pa izgubili ste samo pare, ako ovako nastavite izgubiti ćete i zdravlja.

mislim da neki mogu slobodno poceti pripremati gace za nataknuti na stap…
danas bi se trend u usa mogao okrenuti…

[wink]


mislim da neki mogu slobodno poceti pripremati gace za nataknuti na stap…
danas bi se trend u usa mogao okrenuti…

[wink]


Možda bi mogao a možda i ne bi tko će ga znati [lol]

ja ne znam za nataknuti gace na stap, ali znam da ću natknuti meso na štap pa nek se zove i ražnjić

skype: dionice2010

New Report

Close