Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


Bull/Bear ratio 1,61 [yawn],bullsi odmaramo se malo zar ne,sretan dan Neovisnosti!!!

A I danas odmaramo jer smo se jučer umorili bullsi [wink]

Tri slova da zapamtite – TLH, a još se stignete ukrcati u ponedjeljak

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


Tri slova da zapamtite – TLH, a još se stignete ukrcati u ponedjeljak

iShares Barclays 10-20 Year Treasury Bd (TLH)

Top 10 Holdings (87.16% of Total Assets)
Company Symbol % Assets
United States Treas Bds 5.5% N/A 10.90
United States Treas Bds 6.25% N/A 7.42
United States Treas Bds 6.25% N/A 5.49
United States Treas Bds 6.375% N/A 7.02
United States Treas Bds 6.5% N/A 10.43
United States Treas Bds 6.625% N/A 7.17
United States Treas Bds 7.25% N/A 3.63
United States Treas Bds 7.625% N/A 8.13
United States Treas Bds 7.875% N/A 16.61
United States Treas Bds 8% N/A 10.36

Da uđem u long u US Treasury? Misliš da je to dobra ideja?

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

No no no [lol]

Da proučiš TLH.TO,, pardonček [thumbsup] pa onda odlučiš……….

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


No no no [lol]

Da proučiš TLH.TO,, pardonček [thumbsup] pa onda odlučiš……….

Aha…pa onda nazovi TO pravim imenom….

PS

Lithium rules [thumbsup]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

Obrati pažnju i na CCO.TO

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........





zasto amerima padaju indexi?

why? WHY???
[lol]


mjesec dana si na krivoj strani trzista…i kad konacno docekas promjenu trenda….bit ce ….JESAM VAM GOVORIO [lol] [lol] [lol]
[/quote]

pa sta da radim kad se FAZ ne mice sa 12,50???????????
[/quote]
Pa nisu se sve budale ukrcale u FAZ još zato i ne pada tako strmoglavo, tek su oni najveći luzeri i neznalice kupili, kad se ukrca preostala ekipa slijedi strmoglavi pad a neki nikako sa shvate da je tržište u bullu, shvatiće kad budu nosali šuplje gaće na štapu.
[/quote]
je kolega, priznajem največa sam budala i ukrcao sam se u Faz. Buduči ste veliki znalac za burzu, recite mi na koliko ste ušli u FAS? Do kuda će S&P? Stvarno ja ne znam i ne mogu bez Vas. Vjerojatno ste head manager u Goldman S.

skype: dionice2010

kako indeksi rastu to je nevjerojatno
posatli su imuni na pad
ne daju ni 0,0000001% volje za pad
samo rast, rast i rast

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!






zasto amerima padaju indexi?

why? WHY???
[lol]


mjesec dana si na krivoj strani trzista…i kad konacno docekas promjenu trenda….bit ce ….JESAM VAM GOVORIO [lol] [lol] [lol]
[/quote]

pa sta da radim kad se FAZ ne mice sa 12,50???????????
[/quote]
Pa nisu se sve budale ukrcale u FAZ još zato i ne pada tako strmoglavo, tek su oni najveći luzeri i neznalice kupili, kad se ukrca preostala ekipa slijedi strmoglavi pad a neki nikako sa shvate da je tržište u bullu, shvatiće kad budu nosali šuplje gaće na štapu.
[/quote]
je kolega, priznajem največa sam budala i ukrcao sam se u Faz. Buduči ste veliki znalac za burzu, recite mi na koliko ste ušli u FAS? Do kuda će S&P? Stvarno ja ne znam i ne mogu bez Vas. Vjerojatno ste head manager u Goldman S.
[/quote]
Nisam ni sumljao da ste se vi ukrcali [lol]

Ja sam sa FAS-om u plusu 5% i ne prodajem dok ne budem 20% u plusu, do tada će te vi biti u minusu oko 40% [lol] [angry]







zasto amerima padaju indexi?

why? WHY???
[lol]


mjesec dana si na krivoj strani trzista…i kad konacno docekas promjenu trenda….bit ce ….JESAM VAM GOVORIO [lol] [lol] [lol]
[/quote]

pa sta da radim kad se FAZ ne mice sa 12,50???????????
[/quote]
Pa nisu se sve budale ukrcale u FAZ još zato i ne pada tako strmoglavo, tek su oni najveći luzeri i neznalice kupili, kad se ukrca preostala ekipa slijedi strmoglavi pad a neki nikako sa shvate da je tržište u bullu, shvatiće kad budu nosali šuplje gaće na štapu.
[/quote]
je kolega, priznajem največa sam budala i ukrcao sam se u Faz. Buduči ste veliki znalac za burzu, recite mi na koliko ste ušli u FAS? Do kuda će S&P? Stvarno ja ne znam i ne mogu bez Vas. Vjerojatno ste head manager u Goldman S.
[/quote]
Nisam ni sumljao da ste se vi ukrcali [lol]

Ja sam sa FAS-om u plusu 5% i ne prodajem dok ne budem 20% u plusu, do tada će te vi biti u minusu oko 40% [lol] [angry]
[/quote]
može! Hvala na tom insajderu. Kako je u Pločama? Sunčano?

skype: dionice2010

kako sve raste

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne bu dugo…zakon gravitacije.

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

New Report

Close