Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


koliko vidim indeksi rastu, kao i nafta

Neki izgleda ne mogu da shvate, shvatiće kad im jave da im je stanje na računu 0 [lol]

Evo i ja se jedva spasio ko zna nikad im ovo neću zaboraviti ,a ni moje kolege koje su dale lovicu da to baš ne bude malo.

Mala napomena 0.01 razlike se množi sa 1000 $. Znaći razlika bid ask (x) puta 1000$ pa puta (y) komada.
Ko voli pa neka množi.

Nafta $85?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Nafta $85?

83.97 $ max pa dole tako muljaju … ali ko zna,Ja išao na 98% sigurno.Odsad pa nadalje 0:0 neznam šta dalje iskreno govoreći.

Kupio TLH

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

+ jos malo FAZa

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


zasto amerima padaju indexi?

why? WHY???
[lol]


mjesec dana si na krivoj strani trzista…i kad konacno docekas promjenu trenda….bit ce ….JESAM VAM GOVORIO [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Neki izgleda ne mogu da shvate, shvatiće kad im jave da im je stanje na računu 0 [lol]

Vjerovatno bi i ti shvatio koliko si proziran "muljator". Data feed ništa?
Nema na internetu ???
Nema veze.
Ovo je za "real" stvarno ,a ti si i dalje na virtual.
Neka, neka bar tu dobijaš, a i to je upitno koje si sve gluposti dosad napisao i sam sebe popljuvao.
/ da vadim postove ???/
Kod Amera ti ne možeš ni izgubit jer nije "for real".
Igraj tenis, s tim reketom,a i on ti je šupalj.

Data feed ??? Još nema? Pa plati nekom koji $ da dobiješ jeftino, ili zamoli kolege odavde.
Nevjerujem da ti problem kad si u takvoj dobiti …

p.s. kod njih nema virtualnih uplata

Indeksi izgleda više ne mogu padati, ovo je beton, može samo gore.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

neviđeni bull market

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


neviđeni bull market

http://graphicsweb.wsj.com/documents/Failed-US-Banks.html
još dvije su pale..padaju kao kruške…bull bull nema kaj..
kriza je gotova ovo ide samo up…do 1230 kao što sam naveo…a onda ufff

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Danas sam u dobrom minusu a DOW završava u plusu….
Stvarno ima na forumu stručnjak…. i samo se kupuju FAZ …hahaha.
Ja sam uvijek optimista i nikada ne kupujem FAZ.
Nadam se DOW na 12000 do 1.1.2011.

New Report

Close