Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?




Zanimljivo … mada nisam vjerovao nafta će izgleda stvarno na 83.97xxx$ = 84$
Kako samo namještaju TA. Neka ali danas ko nikad dosad, sasvim slucajno napunio vreću i prepunio jedva sam im nazad istrpao. Treba biti brz jer koliko god da ja god mogu dobit $$$ toliko oni postaju sve bezvrijedniji … i bezvrjedniji … Bolje bi bilo da ne trgujem ništa nego $ u kn i nakon nekog vremena nazad.
Nafta – Eur/$ kao da si kopirao dijagrame.

za zjebati amere nije dovoljno upotrebljavati obicne metode analize.
treba ocito hvatati finte, jer inace nema dobro rezultata.
[/quote]
ljepe finte koristis….market mjesec dana u bullu a ti sjedis u fazu [undecid]
[/quote]

pa FAZ je i dalje 12,5 dolara.
nije se pomaknuo nakon pada s 18$.

zasto amerima padaju indexi?

why? WHY???
[lol]


zasto amerima padaju indexi?
why? WHY???
[lol]

Nezna to još @barbastari njegovi "real-time" podatci s yahoo-a kasne najmanje 15 min.
[lol] [cry] [shocked] [thumbsup]



zasto amerima padaju indexi?
why? WHY???
[lol]

Nezna to još @barbastari njegovi "real-time" podatci s yahoo-a kasne najmanje 15 min.
[lol] [cry] [shocked] [thumbsup]
[/quote]

hahhahha Hebe ga data feed … izgubit će svu dobit 🙂 dok dođe do "prosjak i sinova" brokera, a oni ne rade poslije 18.00h. Zato im mala provizija. Taj je vidio Ameriku kao što sam ja živio na Marsu.


zasto amerima padaju indexi?

why? WHY???
[lol]


Jedna tableta više i sekirancije će biti manje, ali bojim se koliko će vam toga trebati da ne postanete ovisni pa će učinak kad vam bude najpotrebnije izostati.



zasto amerima padaju indexi?
why? WHY???
[lol]

Nezna to još @barbastari njegovi "real-time" podatci s yahoo-a kasne najmanje 15 min.
[lol] [cry] [shocked] [thumbsup]
[/quote]
Kolega višeglavi samo uživajte u svome FAZ-u a terapija ista kao i tigrusu, samo za vas dvi tabletice više i jedan antiskleririn jer vam vidim vitalni djelovi ne rade baš dobro. [lol]



zasto amerima padaju indexi?

why? WHY???
[lol]


Jedna tableta više i sekirancije će biti manje, ali bojim se koliko će vam toga trebati da ne postanete ovisni pa će učinak kad vam bude najpotrebnije izostati.
[/quote]

A data feed ??? … manje laži , biće ti bolje. [lol]




zasto amerima padaju indexi?

why? WHY???
[lol]


Jedna tableta više i sekirancije će biti manje, ali bojim se koliko će vam toga trebati da ne postanete ovisni pa će učinak kad vam bude najpotrebnije izostati.
[/quote]

A data feed ??? … manje laži , biće ti bolje. [lol]
[/quote]
Ipak 2-3 antisklerirna tu je došlo do potpunog zatajenja ako uopće posjedujete organ za koji je potreban ovaj lijek, tu bi mozgojedac krepao u prvoj sekundi. [lol] [angry]

Đaba, ti jezik ko "teniski reket", data feed te jebe !
Nisam ti ja kriv zbog virtualne stvarnosti.
Sam si je kreirao. [thumbsup]




zasto amerima padaju indexi?

why? WHY???
[lol]


Jedna tableta više i sekirancije će biti manje, ali bojim se koliko će vam toga trebati da ne postanete ovisni pa će učinak kad vam bude najpotrebnije izostati.
[/quote]

A data feed ??? … manje laži , biće ti bolje. [lol]
[/quote]
Svi lažu osim tebe i tigrusa, daj budi pametan ako je to uopće moguće prilagodi se tržište, tržište se tebi sigurno neće prilagođavati, ako nisi u stanju to shvatiti kupiti će milan frižidere pa prodaji sir i vrhnje okani se brate mili burze.





zasto amerima padaju indexi?

why? WHY???
[lol]


Jedna tableta više i sekirancije će biti manje, ali bojim se koliko će vam toga trebati da ne postanete ovisni pa će učinak kad vam bude najpotrebnije izostati.
[/quote]

A data feed ??? … manje laži , biće ti bolje. [lol]
[/quote]
Svi lažu osim tebe i tigrusa, daj budi pametan ako je to uopće moguće prilagodi se tržište, tržište se tebi sigurno neće prilagođavati, ako nisi u stanju to shvatiti kupiti će milan frižidere pa prodaji sir i vrhnje okani se brate mili burze.
[/quote]

Pa ti nisi na burzi … ili jesi ??? daj data feed real-time za bilo koju dionicu ??? I odmah se javno ispričam tebi i svima.Ili začepi.Samo se nemoj vaditi ko si ti da tebi dam itd… znaš to već sam.

koliko vidim indeksi rastu, kao i nafta

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close