Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

FAZ: kupnja oko 100.000 kom
prodaja oko 23.000 kom
Razina 12.46$
pritisak je na kupnji

Kako razina pada, broj kupaca na bidu se progresivno povećava

skype: dionice2010



ringo@,kobesecak@,pobjeda@,tigrus@ i koji je ono peti medjed ????? samo dvoje je ovdje bullish …zar vam to dovoljno ne govori….

Da to je bitno da su dvojica bullova i pet medvjeda na forumu od PD-a ,haha
[/quote]
dok mi mastimo brk….vi dokupljujete [lol] radije cu kupit shorteve sa 1 -2 dana zaostatka…a u medjuvremenu uzet 10-15% dobitka kolega

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




ringo@,kobesecak@,pobjeda@,tigrus@ i koji je ono peti medjed ????? samo dvoje je ovdje bullish …zar vam to dovoljno ne govori….

Da to je bitno da su dvojica bullova i pet medvjeda na forumu od PD-a ,haha
[/quote]
dok mi mastimo brk….vi dokupljujete [lol] radije cu kupit shorteve sa 1 -2 dana zaostatka…a u medjuvremenu uzet 10-15% dobitka kolega
[/quote]
ma ne dokupoljujem, imam više shorteva nego pameti, tako da mi je i to previše [thumbsup]

skype: dionice2010





ringo@,kobesecak@,pobjeda@,tigrus@ i koji je ono peti medjed ????? samo dvoje je ovdje bullish …zar vam to dovoljno ne govori….

Da to je bitno da su dvojica bullova i pet medvjeda na forumu od PD-a ,haha
[/quote]
dok mi mastimo brk….vi dokupljujete [lol] radije cu kupit shorteve sa 1 -2 dana zaostatka…a u medjuvremenu uzet 10-15% dobitka kolega
[/quote]
ma ne dokupoljujem, imam više shorteva nego pameti, tako da mi je i to previše [thumbsup]
[/quote]
stotka.. [thumbsup] samo short all in [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nema greške… i opet ću reći onu rečenicu: "Ah _ebi ga, opet sam prerano prodao, a vidi sad kako pada index…!" ne smijem biti pohlepan, 15% je dosta…
BTW. daj mi klepi tehničku za S&P u znak dobre volje da se ne ljutiš više i javi se na SkyPe

skype: dionice2010




@tigrus
;ja prenoćio u sve samim bullsima3x,na VIX-u do 25,zadnji dan u mjesecu,čisti zicer [wink]

dobro, to su vec lijepe finte.
di sjedis?
[/quote]
To je to moj tigre,grazie bullsi [lol]





@tigrus
;ja prenoćio u sve samim bullsima3x,na VIX-u do 25,zadnji dan u mjesecu,čisti zicer [wink]

dobro, to su vec lijepe finte.
di sjedis?
[/quote]
To je to moj tigre,grazie bullsi [lol]
[/quote]

jako dobro, [thumbsup]

Zanimljivo … mada nisam vjerovao nafta će izgleda stvarno na 83.97xxx$ = 84$
Kako samo namještaju TA. Neka ali danas ko nikad dosad, sasvim slucajno napunio vreću i prepunio jedva sam im nazad istrpao. Treba biti brz jer koliko god da ja god mogu dobit $$$ toliko oni postaju sve bezvrijedniji … i bezvrjedniji … Bolje bi bilo da ne trgujem ništa nego $ u kn i nakon nekog vremena nazad.
Nafta – Eur/$ kao da si kopirao dijagrame.


Zanimljivo … mada nisam vjerovao nafta će izgleda stvarno na 83.97xxx$ = 84$
Kako samo namještaju TA. Neka ali danas ko nikad dosad, sasvim slucajno napunio vreću i prepunio jedva sam im nazad istrpao. Treba biti brz jer koliko god da ja god mogu dobit $$$ toliko oni postaju sve bezvrijedniji … i bezvrjedniji … Bolje bi bilo da ne trgujem ništa nego $ u kn i nakon nekog vremena nazad.
Nafta – Eur/$ kao da si kopirao dijagrame.

za zjebati amere nije dovoljno upotrebljavati obicne metode analize.
treba ocito hvatati finte, jer inace nema dobro rezultata.


Zanimljivo … mada nisam vjerovao nafta će izgleda stvarno na 83.97xxx$ = 84$
Kako samo namještaju TA. Neka ali danas ko nikad dosad, sasvim slucajno napunio vreću i prepunio jedva sam im nazad istrpao. Treba biti brz jer koliko god da ja god mogu dobit $$$ toliko oni postaju sve bezvrijedniji … i bezvrjedniji … Bolje bi bilo da ne trgujem ništa nego $ u kn i nakon nekog vremena nazad.
Nafta – Eur/$ kao da si kopirao dijagrame.

Ma zamisli ti te bezobrazne Amere urotili se protiv tebe i tigrusa, stvarno su bezobrazni. [lol]

Da slučajno bvas dvojica niste zaboravilio da je tržište u bullllllllllllllllllllu i da to nije možda rezultatih vaših neuspjeha i gubitaka????????????????????????



Zanimljivo … mada nisam vjerovao nafta će izgleda stvarno na 83.97xxx$ = 84$
Kako samo namještaju TA. Neka ali danas ko nikad dosad, sasvim slucajno napunio vreću i prepunio jedva sam im nazad istrpao. Treba biti brz jer koliko god da ja god mogu dobit $$$ toliko oni postaju sve bezvrijedniji … i bezvrjedniji … Bolje bi bilo da ne trgujem ništa nego $ u kn i nakon nekog vremena nazad.
Nafta – Eur/$ kao da si kopirao dijagrame.

za zjebati amere nije dovoljno upotrebljavati obicne metode analize.
treba ocito hvatati finte, jer inace nema dobro rezultata.
[/quote]
ljepe finte koristis….market mjesec dana u bullu a ti sjedis u fazu [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Forex-je-za-igrace-na-sve-i-nista-ETF-ovi-su-za-pocetnike
Šta kaže ovaj za te ETF-e? To je ko da kod nas trguješ dionicama 3 godine i onda poludiš i kupiš udjele od Viktorije pa da ti dva slijepca vode portfelj.

who dares, wins

New Report

Close