Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?



mrvicu prikratio poz. [tongue]

Šta, pamet ??? Poz
[/quote]
@ zebroj:

kako to mislite da čovjek može nešto prikratiti, ako toga nema? Ja Vas se razumijem [lol]

Skype: zg-margincall

evo nema vise

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

zebroj @ kaya ,,,ljepsi ti je drugi nick

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


zebroj @ kaya ,,,ljepsi ti je drugi nick

Naravno, kako si samo pogodio ja sam sve ono što ti odgovara kaya, zebroj, barbamrak, geronimo, barbastari, rocky5, rocky 12, valentine, phillips,šojić , magin call, inverter što god ti odgovara … Dozvolit ćeš da istu argumentaciju ali sada sa konkretnim logovima spajanja dostavim nadležnim (tvojim) službama da vide odakle si se spajao.
Hvala … samo sam ovo čekao.

valentine = zbroj

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

🙂

Ma profit taking i amen,idemo igrati day by day [wink]

podebljao FAZ na 12.40 premda bi mi jako odgovaralo da spy nastavi rasti a FAZ padati…
jer svu lovu koju sam mislio ukucat u LKPC ide u USA u FAZ

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

O, vidim da sam na tapetu, Hvala svima, samo tako što god Vam odgovara.


podebljao FAZ na 12.40 premda bi mi jako odgovaralo da spy nastavi rasti a FAZ padati…
jer svu lovu koju sam mislio ukucat u LKPC ide u USA u FAZ

Ma kakav rast pa stalno vam govorim da ide bloodbath – faz only – sve drugo osim možda metalurgije ide DOWN [bye]

Tko jučer nije prodao danas će se tući po glavi [wink]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


podebljao FAZ na 12.40 premda bi mi jako odgovaralo da spy nastavi rasti a FAZ padati…
jer svu lovu koju sam mislio ukucat u LKPC ide u USA u FAZ

a agen ???? drugi plan? NEXM aka APRI [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ho hoh ho……….

http://kucilooro.webs.com/apps/blog/show/4848544-the-folly-of-investing-today

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

New Report

Close