Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

+MRVL

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


+MRVL

dobar [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

…sve manje vas na ovoj temi …bit će da ste ostali bez gaća ili ste blizu……hehehehehehehe…..

A koji će nam kada smo čuli da se u Luci Ploče može kupati i bez gaća.

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


A koji će nam kada smo čuli da se u Luci Ploče može kupati i bez gaća.

[lol] [lol] [lol]

who dares, wins


…sve manje vas na ovoj temi …bit će da ste ostali bez gaća ili ste blizu……hehehehehehehe…..

[yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


…sve manje vas na ovoj temi …bit će da ste ostali bez gaća ili ste blizu……hehehehehehehe…..

Kolega da niste ljuti što sam vam uvalio FSLR po 139,9X [lol] ,THE BEST MONTH ON NYSE THIS YEAR [lol] , I am [shocked]




ne nagovaram ja tebe na ništa kolega..kupiti vi kaj želite..
znam da neće samo tako izaći iz eura..ali sam poprilično siguran da će euro na 1.1 ako ne i niže prije nekog obrata trenda

btw recimo Njemcima jako odgovara nizak euro..izvoz im je buknuo kao nikada do sada..

Samo vi kupujte i prodajte valute prateći trendove kao i svaka kumica na placu….samo tako će gi bankari da se obogate na vama…prije godinu dana svijet se tako rešavao bezvrednog dolara a svi kupovali Evre kao belosvetsku valutu broj 1….kad gle vetar duvnu i sve se u čas promeni….i US i EU ekonomija imaju problema, ako ćemo sudimo po neto izvoz ni jednima ni drugima ne paše prejaka valuta…

FitzPatrik, 31.07.2010. u 15:58
znam da neće samo tako izaći iz eura

Ova ti je mnogo dobra…. [lol] ..pa ne pričamo o kuvajtski dinar ni albanski lek…dovoljno je gi da platim sve obveze koje imam u Evrima i odma sam izašo i neutralizovo poziciju….kolega vi ko da ulažete i živite u Zimbabve.. [thumbsup]
[/quote]
whuahuahauha
neznam tko trži ko babica s placa, ali znam da se jedino tebi sviđa euro.
Eto čak i Kinezi bježe vanka. Samo ti kupi Euro i to po mogučnosti na forex market pa da te poluga izjebe.
REOKRET
Kineski izvoznici ne žele euro, naplaćuju u dolarima
Autor/izvor: SEEbiz
PEKING – Kineski izvoznici, koji su prije samo godinu dana nastojali da što više robe naplate u eurima, sada sve češće okreću leđa zajedničkoj europskoj valuti i umjesto nje traže dolare.
http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/kineski-izvoznici-ne-zele-euro%2c-naplacuju-u-dolarima,80620.html
[/quote]

Tres bien. Sada pomalo mogu Eure konvertirati u dolare.
Kolega Pobjeda, nemojte zamerit ali niti jedan vaš target nije se ostvario.
SPX na 935?
U onoj turi kada ste rekli?
Euro nestaje sa scene već ovog ljeta?
Jao onome koji vas je slušao.

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

Inače to da Njemcima ili nekome drugome u eurozoni odgovara jako nizak Euro, pričajte kome hoćete, meni nemojte te bureke prodavati.
Svi osnovni basic materials kao inputi u prozvodnji izraženi su u dolarima tako da bi prije preslab euro
izazvao hiperinflaciju u eurozoni a zbog tih osnovnih komponenti u prozvodima koji su vezani za dolar,
jaka neto izvozna pozicija D ili neke druge članice eurozone dugoročno postaje neodrživa.
Više Amerima paše slabi dolar, nego europljanima slabi euro.

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)



…sve manje vas na ovoj temi …bit će da ste ostali bez gaća ili ste blizu……hehehehehehehe…..

[yawn]
[/quote]

S tobom sklapam primirje, trenutno smo u istim borbenim redovima. Sad nemoj čačkat mečku više…

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)


…sve manje vas na ovoj temi …bit će da ste ostali bez gaća ili ste blizu……hehehehehehehe…..

To ti je sve samo privid.

Napravili smo Nick Splitting. Uvijek nas je isto na temi i na forumu. Trojica. [wink]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

http://whisperfromwallstreet.com/trading_rulesn.php

who dares, wins

New Report

Close