Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

što vam dođe devetka?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Što je devetka?

9xxx bodova dowa.Dugo će gledati početni broj 9……….kužiš sada?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

ok, 9 je isto brojka [smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


dobar dan trejderi…
moguće "polubolesno" odbijanje tržišta prema tehničkim indikacijama
u fokusu BAC, INTC, AA, F
small caps AEZS, VVUS, čak i NEXMD

NEXMD 74 % LJEPO LJEPO [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



dobar dan trejderi…
moguće "polubolesno" odbijanje tržišta prema tehničkim indikacijama
u fokusu BAC, INTC, AA, F
small caps AEZS, VVUS, čak i NEXMD

NEXMD 74 % LJEPO LJEPO [cool]
[/quote]

Piše se lijepo a ne ljepo

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




dobar dan trejderi…
moguće "polubolesno" odbijanje tržišta prema tehničkim indikacijama
u fokusu BAC, INTC, AA, F
small caps AEZS, VVUS, čak i NEXMD

NEXMD 74 % LJEPO LJEPO [cool]
[/quote]

Piše se lijepo a ne ljepo
[/quote]
Poštovanje kolega Delux,
vidimo se danas po dogovoru na janjetini u 14.00 sati. i odmah od 14,30 sati možemo pogledati otvaranje burze pa ćete mi preporučiti gdje i kada ćete šišati ovce

skype: dionice2010




dobar dan trejderi…
moguće "polubolesno" odbijanje tržišta prema tehničkim indikacijama
u fokusu BAC, INTC, AA, F
small caps AEZS, VVUS, čak i NEXMD

NEXMD 74 % LJEPO LJEPO [cool]
[/quote]

Piše se lijepo a ne ljepo
[/quote]
ohohoooo vidi tko nam se pridruzio…..i odmah udri po kritikama…..ja neznam dali si uopce prema ikome normalan?????? osim prema cromanu….a i ta simbioza je isto… ,ma zadrzat cu za sebe rijec [sealed]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe,jel ovo neka greška da se ovako zazelenilo odjedanput?

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe,jel ovo neka greška da se ovako zazelenilo odjedanput?





dobar dan trejderi…
moguće "polubolesno" odbijanje tržišta prema tehničkim indikacijama
u fokusu BAC, INTC, AA, F
small caps AEZS, VVUS, čak i NEXMD

NEXMD 74 % LJEPO LJEPO [cool]
[/quote]

Piše se lijepo a ne ljepo
[/quote]
ohohoooo vidi tko nam se pridruzio…..i odmah udri po kritikama…..ja neznam dali si uopce prema ikome normalan?????? osim prema cromanu….a i ta simbioza je isto… ,ma zadrzat cu za sebe rijec [sealed]
[/quote]
inverter
Ako mozes ti druge kritizirat i smijat im se,pa zasto isto ne vazi i za tebe?

[lol] [lol]

ps ovo glupo lol smjianje sam se naucio od vas [lol] [lol]






dobar dan trejderi…
moguće "polubolesno" odbijanje tržišta prema tehničkim indikacijama
u fokusu BAC, INTC, AA, F
small caps AEZS, VVUS, čak i NEXMD

NEXMD 74 % LJEPO LJEPO [cool]
[/quote]

Piše se lijepo a ne ljepo
[/quote]
ohohoooo vidi tko nam se pridruzio…..i odmah udri po kritikama…..ja neznam dali si uopce prema ikome normalan?????? osim prema cromanu….a i ta simbioza je isto… ,ma zadrzat cu za sebe rijec [sealed]
[/quote]
inverter
Ako mozes ti druge kritizirat i smijat im se,pa zasto isto ne vazi i za tebe?

[lol] [lol]

ps ovo glupo lol smjianje sam se naucio od vas [lol] [lol]
[/quote]
za razliku od tvoje podvojene licnosti…ja znam i pohvalit kolege…..isto tako i primit kritiku ako je na mjestu….pocasceni smo vasim dolaskom na ovaj dio foruma…..cime trebamo zahvalit vasu prisutnost ovdje?? naviknuti smo da ovdje dolaze podjelit jedinice i podjebavat ,,,

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Zašto mi invertera stalno napadate? Čovjek je ok. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close