Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


ciao my love, ciao amor
nos vemos muy pronto
te dejo en paz
goodbye

oye como va…veno pagosa

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

VIX je presjekao prema gore s 50 sma – 200 sma, znači li to što?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

dolar će sve iznenaditi

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

TAKO NEKAKO…. [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


TAKO NEKAKO…. [undecid]

misljenja????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


dolar će sve iznenaditi

zato treba drzati i Evra da ne bi bilo neugodnih iznedađenja po nas koji smo unišli na 5,8 za HRK..

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

Zna li ko kakvu dobru "banju" ( trebalo bi je shortati .. ali ne znam ni jednu ) u meksički zaljev za kupanje … ali u nafti


Zna li ko kakvu dobru "banju" ( trebalo bi je shortati .. ali ne znam ni jednu ) u meksički zaljev za kupanje … ali u nafti

Znam za Banju Vručicu kod Banja Luke pa šortaj ako umeš…

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)



dolar će sve iznenaditi

zato treba drzati i Evra da ne bi bilo neugodnih iznedađenja po nas koji smo unišli na 5,8 za HRK..
[/quote]
ne svi …ja od 500-540 [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



TAKO NEKAKO…. [undecid]

misljenja????
[/quote]

imaš li 10 sekundni da prokomentiramo?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




dolar će sve iznenaditi

zato treba drzati i Evra da ne bi bilo neugodnih iznedađenja po nas koji smo unišli na 5,8 za HRK..
[/quote]
ne svi …ja od 500-540 [cool]
[/quote]

znači investiro si 100 dolara u Ameriku ili ne razumem ovo 500-540?

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

ukupan ulaz u usd 520 kn….vise puta kupovao…..
tu sam valentine ???

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close