Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

ja ne znam šta dalje ali sam napravio day trade sa EDZ. Ulaz na 46.70 i izlazak na 48.40. Par sto komada dionica i ja sretan i dalje ukeširan u zelembaći

skype: dionice2010



s&p skolski odbijanje od 1105

što dalje?
[/quote]

ja isto ne znam što dalje al će brojim zelembaći ako se realizuje target od 900 SP500 ko šta neki predviđaju…..inače ne šortam radi njihovih targeta nego zato jer sam uvjeren da globalna ekonomija ide u kur@c..

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

Moj Fitze, SP500 na 900 i nije tako strašno, zar ne?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vidi ovog samo raste, ATH, više manje, dolar manje

http://finance.yahoo.com/q?s=ntap

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Najbolje lepo sedi u cash i čekaj …. ne trguj na silu jer "muljatori" igraju svoje igrice i sigurno nisi izgubio ako čekaš [thumbsup]

pazi upgrade koliko želiš za NTAP

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



s&p skolski odbijanje od 1105

što dalje?
[/quote]
nazad na eto 1099…i ne curi nize zasad….ja opet unutra ,na otvaranju iskipao sve….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Najbolje lepo sedi u cash i čekaj …. ne trguj na silu jer "muljatori" igraju svoje igrice i sigurno nisi izgubio ako čekaš [thumbsup]

sedim ja u cash već danima…..u šrotu oko 25 %, danas ništa ne radim nego čekam u busiji..
ispravio sam vam svima keceve a ovaj koji ocenjuje nek se napuši k@re…

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)



Najbolje lepo sedi u cash i čekaj …. ne trguj na silu jer "muljatori" igraju svoje igrice i sigurno nisi izgubio ako čekaš [thumbsup]

sedim ja u cash već danima…..u šrotu oko 25 %, danas ništa ne radim nego čekam u busiji..
ispravio sam vam svima keceve a ovaj koji ocenjuje nek se napuši k@re…
[/quote]
kulje djeli kreten ljubomorni….evo ja ih jos malo popravim [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ciao my love, ciao amor
nos vemos muy pronto
te dejo en paz
goodbye

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

1080 s&p dali ce danas ???

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

brana je na 1090 a tu je negdje i moj breakeven point…

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

New Report

Close