Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?



@šojić
Ideš mi 2 viskića zbog mnogo dobrog saveta sinoć pred kraj [tongue]


@FitzPatrik

Ne uzbuđuj se. Će da roknu opet

istovario sam shorteve na početku dana, kada su prdnuli malo dole, ali nisam pogodio vrh. Sada kenjam u zelembaći do ponedjekljka jer me zafrkava namirba T3….a nema smisla da idem kod g. Ozrena po merđin
@ ALABAMA:
jesi ujutro tamo gdje si obično da me čekaš na viskići s leda?!
Može da menjaš viskić u kava i mineralna voda. [thumbsup]
[/quote]
Jesam. U "gajbi" oko 9 sati.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




@šojić
Ideš mi 2 viskića zbog mnogo dobrog saveta sinoć pred kraj [tongue]


@FitzPatrik

Ne uzbuđuj se. Će da roknu opet

istovario sam shorteve na početku dana, kada su prdnuli malo dole, ali nisam pogodio vrh. Sada kenjam u zelembaći do ponedjekljka jer me zafrkava namirba T3….a nema smisla da idem kod g. Ozrena po merđin
@ ALABAMA:
jesi ujutro tamo gdje si obično da me čekaš na viskići s leda?!
Može da menjaš viskić u kava i mineralna voda. [thumbsup]
[/quote]
Jesam. U "gajbi" oko 9 sati.
[/quote]
je bome, ću da dođem ako se probudim, ali sumnjam, jer danas ne pijem viskić za bolji san, a bojim se glava od krokodil u moj krevet ili je to moja žena [thumbsup] [thumbsup]

skype: dionice2010

Ajme ostavljam se so Amerika …. ajme će da se besim … gubitci ko u basna



Hvala na potpisu Alabama!!!

Hvala tebi. To je tvoj uradak, a meni se svidio. A i pitao sam da li smijem……sjećaš se?
[/quote]

Ma joj to se ja zezam!!! Živio ti meni!!! [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Jao mislim bar da na minus od ovih ljubomornih dobijem ocjenu više ali ništa …. joj jadan ja, odoše pare ostali mogu da puše kao i ja. Jao meni Đole če da me bije opet. [shocked] [proud]

Nemoj Đole samo da me biješ vratim od svojih parići ….. ali nemam … što me biješ —pa lepo ti rekao …. sjutra možebidno…sjutra. [lol] [lol] [lol]

Jebote …nevalja ni kad si u gubitci … neću vascelu noć spavat.


Jebote …nevalja ni kad si u gubitci … neću vascelu noć spavat.

Klepeći tamo. Oću pare pre prvi petlovi [angry]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Gle …. jedinici …. hvala , a pare ?????

Ejjjj , pa nema jedinici još, em mi potepaše pare dolarčići ($) oznaka za dolar ovi teligentni to znaju verovatno ??? ali za krokodili …. čovek ne može ni da se besi su vas, ni osloni s jedinici.
Ili ga davaj ili ne davaj, da rešimo to ljubomorno kopilče. [bye] [lol] [shocked]

s&p skolski odbijanje od 1105

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


s&p skolski odbijanje od 1105

što dalje?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close