Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

to je zbog Obame

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



all in [cool]

Why?
[/quote]
nije normalan, eto nije normalan….. [thumbsup]

skype: dionice2010


to je zbog Obame

ObAlabame?

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)




all in [cool]

Why?
[/quote]
nije normalan, eto nije normalan….. [thumbsup]
[/quote]

Saće ja malo da kampiram u šorti mjesto tebe….uzeo boce i sa helijem, će zatreba…pas mater[angry]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)



all in [cool]

Why?
[/quote]
ide se gore ….vidi ovaj RDN ,omasilo me za par centi [angry]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



to je zbog Obame

ObAlabame?
[/quote]

http://www.bankofobama.org/

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!





all in [cool]

Why?
[/quote]
nije normalan, eto nije normalan….. [thumbsup]
[/quote]

Saće ja malo da kampiram u šorti mjesto tebe….uzeo boce i sa helijem, će zatreba…pas mater[angry]
[/quote]
će da gutaš helijić?
ajde ajde, iamš šortići za petak da procate ko cveeć u proljeće kada dođu loši rezulatati…. ima da šortići ti iz gaća izlaze…. [bye]

skype: dionice2010

@šojić
Ideš mi 2 viskića zbog mnogo dobrog saveta sinoć pred kraj [tongue]


@FitzPatrik

Ne uzbuđuj se. Će da roknu opet

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Hvala na potpisu Alabama!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

futures DAX 6033 [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Hvala na potpisu Alabama!!!

Hvala tebi. To je tvoj uradak, a meni se svidio. A i pitao sam da li smijem……sjećaš se?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


@šojić
Ideš mi 2 viskića zbog mnogo dobrog saveta sinoć pred kraj [tongue]


@FitzPatrik

Ne uzbuđuj se. Će da roknu opet

istovario sam shorteve na početku dana, kada su prdnuli malo dole, ali nisam pogodio vrh. Sada kenjam u zelembaći do ponedjekljka jer me zafrkava namirba T3….a nema smisla da idem kod g. Ozrena po merđin
@ ALABAMA:
jesi ujutro tamo gdje si obično da me čekaš na viskići s leda?!
Može da menjaš viskić u kava i mineralna voda. [thumbsup]

skype: dionice2010

New Report

Close