Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

@valentine mislis o ovom ?

kaya1 eur/usd …i ????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

uf, dobro se uvijek nasmijem, iako napetost je stalno prisutna



@valentine
mislis o ovom ?

po meni euro trenutno loše izgleda, i mogao bi se spustiti u odnosu na USD na 1.17, ali ne danas.
A i neka "nova mjera" ako uleti može promijeniti stanje, ali ne i sentiment.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

50% in

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

short ili long?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

tuxedomoon ili po naški pušiona po mene danas…ali nema veze idemo d(o)lje…
Dirty Fuckin’ Yankee Imbecils [angry]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)


50% in

ja ne znam za tebe ali meni ispod 200 USD dolara zarade po transakciji se uopće ne isplati trejdati…te namira domaćeg brokera, te stranog, te naknada skrbniku te ovo te ono…

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)


short ili long?

long…
FitzPatrik@ prebaci lovu usa pa neces imat taj problem

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

RDN dobar…omasilo me za par centi 9.08 najniza…..na temi TA graf pri dnu….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Bože drsgi koja euforija,
ja sam danas prodao shortići i uživam zelembaći. Sutra i u petak kada doći loša vijest, kako ćete bježati i proklinjati burzu…. (čast nekima)

skype: dionice2010

all in [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


all in [cool]

Why?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close