Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


polako longići dolaze u obzir……

definitivno ….. [proud]

Mislim da je sljedeći target S&P oko 1140-1150 a nakon toga da slijedi tarapana i pad prema 900.

long? treba pričekati

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Mislim da je sljedeći target S&P oko 1140-1150 a nakon toga da slijedi tarapana i pad prema 900.

po čemu zaključuješ?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


long? treba pričekati

pa bar ti ne piješ !!! citaj graf znas ga ……slažem se će da bidne plakanje, a zahebavam jer mi je pun (iako je mali ) o smjeru gdje idemo PM-ova

Ne pijem, a ti? Što konzumiraš?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Što mi daju ponude ali da vrijedi i to platim … za razliku od nekih drugih.
Pijem i jedem sve što vrijedi ne bas low level smeće …… jančići, lungiči …itd
Imas li šta protiv ?
Ne što si mi na d+kan ….. ?????

Ako očeš će se zavadimo ????


Što mi daju ponude ali da vrijedi i to platim … za razliku od nekih drugih.
Pijem i jedem sve što vrijedi ne bas low level smeće …… jančići, lungiči …itd
Imas li šta protiv ?
Ne što si mi na d+kan ….. ?????

Ako očeš će se zavadimo ????

Nemoj da nas netko zavadi, mi nismo takvi.

d+kan misliš dikan?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

jos uvjek stoji dow 10 400 cca….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


jos uvjek stoji dow 10 400 cca….

vidim da stoji oko 10.100, gdje ti gledaš?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



jos uvjek stoji dow 10 400 cca….

vidim da stoji oko 10.100, gdje ti gledaš?
[/quote]
unaprijed….. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kako uspijevaš? svaka ti čast!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close