Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

svi koji su na burza, mora da stave kurtončić šumsko voće [thumbsup] za sigurnost da poslije ne bude čudno stanje

skype: dionice2010

što je frajeri a?
spava li se sa cashom pod kušinom
tako treba


što je frajeri a?
spava li se sa cashom pod kušinom
tako treba

dabome ,bit ce jos prilika,,,kompjuteri se zaigrali fanj… [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


danas kupite FAS i biti ćete svi sretni….biti će jeftin a sutra eć burza gore

da mozda i ode gore,pa ga nećeš prodat i onda ćeš postat dugoročni investitor jer nećeš htjet realizirat gubita. FAS buy tek na 20$

evo kada se čovjek ne iskrca na vrijeme:
http://www.24sata.hr/news/pokusao-se-baciti-s-mosta-u-savu-spasili-ga-specijalci/175808/

tada živci prorade

skype: dionice2010

zbogom moji šortići, sve Vas utepao, a mogao sam još skuplje da prodam kada se budale bidale, a ja ne poćekao

skype: dionice2010


zbogom moji šortići, sve Vas utepao, a mogao sam još skuplje da prodam kada se budale bidale, a ja ne poćekao

ja ih upravo pojačo….će ih istresem kad krv poteče…

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)



zbogom moji šortići, sve Vas utepao, a mogao sam još skuplje da prodam kada se budale bidale, a ja ne poćekao

ja ih upravo pojačo….će ih istresem kad krv poteče…
[/quote]
shortevi ?????? ti valjda znas najbolje [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

polako longići dolaze u obzir……

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


polako longići dolaze u obzir……

ne postoji fundamentalno opravdanje za to…tek tehnički ziceri za kikiriki trejdere, ko voli nek izvoli

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

Opet koji je trend ????

Svako po svome bar to nije problem na kraju spostamo gubitci ili dobtci …. [thumbsup]

Target je 10400 kaže "Inverter" jedino se nije odredio o vremenskoj komponenti … a, to je veči problem ….

New Report

Close