Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

ti si fakat igrač

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

će da ih zakucaju, kupio VXX-a…

VIX-čisti,riba i odmašćuje [thumbsup]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)


ti si fakat igrač

je, igram super mario svaki dan….a vikendom igram karte… [thumbsup]

skype: dionice2010



ti si fakat igrač

je, igram super mario svaki dan….a vikendom igram karte… [thumbsup]
[/quote]

Ondak sam i ja jerbo igram…Človek ne jezi se.

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

Gle sad krenuli uzbrdo bogznazbog čega.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


Gle sad krenuli uzbrdo bogznazbog čega.

pa zbog moji šorti, rekao je gospodin Ozren da će se berza da digne da se jeftino kupe šorti i budalama proda

skype: dionice2010

taman iskipao na vrijeme…ovo malo…. ce da kupimo nesto pred kraj….ali ne shortove

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

uzeo malo BEATa ispod 7 [thumbsup]



Gle sad krenuli uzbrdo bogznazbog čega.

pa zbog moji šorti, rekao je gospodin Ozren da će se berza da digne da se jeftino kupe šorti i budalama proda
[/quote]

Šojiću ne znam za tebe al ja ćem prespavam sa šorti….bem li im nanu, al mislim da sutra nastavljaju
u istom talasu.

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)


uzeo malo BEATa ispod 7 [thumbsup]

Više volem rok en rol…

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

Ubiše ga…

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)



Gle sad krenuli uzbrdo bogznazbog čega.

pa zbog moji šorti, rekao je gospodin Ozren da će se berza da digne da se jeftino kupe šorti i budalama proda
[/quote]
tvoji šorti bu postali šoldi…zato relax

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close