Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Sell in May-Short in June! [thumbsup]

Napalm miriše…

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)


Sell in May-Short in June! [thumbsup]


Će da bidne danas krokodil Gandi…

Kakava krokodil Gandi, to su krokodili od Stojkovića. On ima farma krokodil. Kod njega možeš kupiti koža ili glava, a ruke se posebno računaju. Ne krokodilove ruke nego od gospodin Stojković koji guli krokodil [tongue]

skype: dionice2010

danas kupite FAS i biti ćete svi sretni….biti će jeftin a sutra eć burza gore

Pravi jebači s dosta para ne pišu na ovom forumu, već samo mi nestrpljivi...

Ovi su zahebani ….. "plešući" krokodiličići gore dole … lele,lele ne znaš gde si ? [lol] [lol] [shocked]

ANALIZA TRŽIŠTA: Smanjena volatilnost tržišta

http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=524%3Aanaliza-trita-smanjena-volatilnost-trita&catid=51%3Asvjetska-trita-kapitala&Itemid=73


ANALIZA TRŽIŠTA: Smanjena volatilnost tržišta

http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=524%3Aanaliza-trita-smanjena-volatilnost-trita&catid=51%3Asvjetska-trita-kapitala&Itemid=73

Očigledan dokaz : " Ne pitaj brokera o dionicama "( ima da te slaže prije nego zine ) …….

Da se bar zoveš "vrele usne" … nego samo "tepla" pa da napišem i ostatak. [yawn]

Ajde neka danas padne index 4% da konačno zaradim opet malo više…Da sam mađioničar to bih i napravio…

skype: dionice2010

Možda neće da može ….. najveći muljatori na svet mogli bi baš suprotno,
pa će da potepaju sve tek poslije kad se najmanje nadaš.
Zato oprez ništa dugo držati izuzev ako nisi 100% siguran a, neznam za takvoga bar
kod amerikančići. [thumbsup]

Evo već dižu "letvu" … ako ništa biće zanimljivo gledati. [proud] [lol] [shocked]


Možda neće da može ….. najveći muljatori na svet mogli bi baš suprotno,
pa će da potepaju sve tek poslije kad se najmanje nadaš.
Zato oprez ništa dugo držati izuzev ako nisi 100% siguran a, neznam za takvoga bar
kod amerikančići. [thumbsup]

Klasika, rođo…….mnogo šortevi……pa ne daju đabe……..

Alabama | privatna poruka | profil
korisnik od: 21.03.2007.

ocjena poruke
67%
zajednica

moderatori
@šojić (trebao si bez j)
U ovi turbulentni dani kada ne cvate cveće ni u ćije preduzeće, pa ni tamo preku baru……nameće se odgovor sam po sebi. Lepih vesti ni od korov, a bankroti vise u vazduhu.
To vidim ja i još jedno 2 milijarde ljudi
Znajući gore navedeno, amerićani, kao mnogo pametan narod će da pokušaju da iznenade vasceo svet i napraviti uvek suprotno od onog ćeg ti paše da te poplaše i da šortove pokrivaš sa gubici. Kad izađeš sa gubici, onda će da bude ono šta ti je pasalo. Zato rođo nemoj da budeš kunić, i da se poplašiš, jer će da bidne duga devetka (ne mislim na revolveri)
Srećno ti bilo rođo, i menjaj taktika, na spavanje uvek sa zelenbaći bez šortovi i ostale mućkalice

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

okrenulo je na jugo…ali bura je u zraku 🙂

Digli na trenutak burzu da se iskrcaju iz bikova i kupe medeke natrag…Ja sam podebljao shorteve još +80%…
sada krećemo downnnnnn

skype: dionice2010

New Report

Close