Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Ovo je S&P od prije godinu dana. Pogledaj kako je bilo tada. RAslo i padalo oko praznika…očekuj slično ali okerni graf naopako i to je ono šta nam slijedi, a čak i slično će biti s bodovima…..9xx

skype: dionice2010

Target-do 0,20 W u umjerenom shortu…nikakvi double, triple i sl.pihdarije…
Ostalo long-stocks (ZSE, DJIA), bonds (fondovi) i money market.
Sve hold do zacrtanog prinosa….trejdam sa 10-15 % više zato jer ne volim pasivu…pa da nešto radim.Par keka uskoro stavljam na opcije, ali to je više znanstvenog dostignuća radi…. [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

za Alabamu alias Alamunja:

Rođo, pa ovi ne veruju da smo u krokodil marketu, i Ti i Ćirko ste napisali raspored događanja za 19 dana unaprijed.
Pa napiši im za sljedećih 19 dana da si zarade pa da i njima cveta cveće, a da ne moraju ići po merđin kod gospodina Ozrena [thumbsup]

skype: dionice2010

Lele … lelelele …. skoro mi jutros utepaše "krokodilčići" , a mladi tek se izlegli malo ih iz jajca izašlo. Gledam ih onako mali nekako čudni sve nešto mantaju očima … izleda loša tkz. "škegro" serija jajca, i sve ko Škegro mantaju očima, sve mislim nema da ih neko utepa ovi će se sami da utepaju vidi kakvi su … a, eto utopio sam ih ko da su zdravi. Ni kafučino ne popih samo da ih utopim Eto, znao sam čovek ih kupio,a ovih odmah izdahnuli – laka im zemljica sa ovi podli Amerikančići.

Možebidno popodne i večeras nađem bolju seriju jajci. [tongue] [proud]


Lele … lelelele …. skoro mi jutros utepaše "krokodilčići" , a mladi tek se izlegli malo ih iz jajca izašlo. Gledam ih onako mali nekako čudni sve nešto mantaju očima … izleda loša tkz. "škegro" serija jajca, i sve ko Škegro mantaju očima, sve mislim nema da ih neko utepa ovi će se sami da utepaju vidi kakvi su … a, eto utopio sam ih ko da su zdravi. Ni kafučino ne popih samo da ih utopim Eto, znao sam čovek ih kupio,a ovih odmah izdahnuli – laka im zemljica sa ovi podli Amerikančići.

Možebidno popodne i večeras nađem bolju seriju jajci. [tongue] [proud]


šta kaže Alamunja? Je li i on s(k)eptik oko krokodili?
Izgleda da će sutra da tope krokodile u 15,30 sati i to jako…pa nema više snage da ide gore, tj. samo na gore i gorije.
Ako sutra padne krokodili barem 150 bodova onda ću da prodam jajce i uzmem zelembać, ako ode gore onda ću da nadokupim jajce jeftinije i izmnožim pare.

skype: dionice2010


Lele … lelelele …. skoro mi jutros utepaše "krokodilčići" , a mladi tek se izlegli malo ih iz jajca izašlo. Gledam ih onako mali nekako čudni sve nešto mantaju očima … izleda loša tkz. "škegro" serija jajca, i sve ko Škegro mantaju očima, sve mislim nema da ih neko utepa ovi će se sami da utepaju vidi kakvi su … a, eto utopio sam ih ko da su zdravi. Ni kafučino ne popih samo da ih utopim Eto, znao sam čovek ih kupio,a ovih odmah izdahnuli – laka im zemljica sa ovi podli Amerikančići.

Možebidno popodne i večeras nađem bolju seriju jajci. [tongue] [proud]


[lol] [lol] [lol] utepo si ih za 8 minuta. Bravo majstore……..a ovi lenjinovi i fic paprika bi da noćimo su longovima……….
p.s. opet sam našao neki stanćić……pa traži jajci, će mi biti od pomoć [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Sve po kratki postupak ko Staljin koji Lenjin

Nema dobri jajci, sve mi zgleda trulo za sad …..

Ahhh , e kad se sjetim bata Staljina … Uvek je bio moj idol [lol] [shocked] [thumbsup]
**** Sve po kratki postupak – ko pilići *****

graf SPmini … zasad


za Alabamu alias Alamunja:

Rođo, pa ovi ne veruju da smo u krokodil marketu, i Ti i Ćirko ste napisali raspored događanja za 19 dana unaprijed.
Pa napiši im za sljedećih 19 dana da si zarade pa da i njima cveta cveće, a da ne moraju ići po merđin kod gospodina Ozrena [thumbsup]

Jel, bre, Šojiću…šta ne kupi fjučerse ko kolega Žaba kad silom hoćeš da zaradiš pare? Ima da ti porfelj zasja ko tepsija. [wink]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)



za Alabamu alias Alamunja:

Rođo, pa ovi ne veruju da smo u krokodil marketu, i Ti i Ćirko ste napisali raspored događanja za 19 dana unaprijed.
Pa napiši im za sljedećih 19 dana da si zarade pa da i njima cveta cveće, a da ne moraju ići po merđin kod gospodina Ozrena [thumbsup]

Jel, bre, Šojiću…šta ne kupi fjučerse ko kolega Žaba kad silom hoćeš da zaradiš pare? Ima da ti porfelj zasja ko tepsija. [wink]
[/quote]
Misliš da ću da zaradim zemebać ako kupim fjučures?! Mogu da i izgubim, držim se onoga gdje sam siguran, što je provjereno. A to su ETF-ovi na kojima sam siguran da ću popušiti [thumbsup]

skype: dionice2010



za Alabamu alias Alamunja:

Rođo, pa ovi ne veruju da smo u krokodil marketu, i Ti i Ćirko ste napisali raspored događanja za 19 dana unaprijed.
Pa napiši im za sljedećih 19 dana da si zarade pa da i njima cveta cveće, a da ne moraju ići po merđin kod gospodina Ozrena [thumbsup]

Jel, bre, Šojiću…šta ne kupi fjučerse ko kolega Žaba kad silom hoćeš da zaradiš pare? Ima da ti porfelj zasja ko tepsija. [wink]
[/quote]
Misliš da ću da zaradim zemebać ako kupim fjučures?! Mogu da i izgubim, držim se onoga gdje sam siguran, što je provjereno. A to su ETF-ovi na kojima sam siguran da ću popušiti [thumbsup]

skype: dionice2010

Će da bidne danas krokodil Gandi…

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

New Report

Close