Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


El,



Kako do fazani u pola sata ( real – time vremena … znaci prije cca 15 min.) i 2 pictures

sto je ovo???? pliz objasnjenje????
[/quote]

koliko ja vidim, riječ je o Futures Contracts…
[/quote]
Točno. Samo ih se malo prerano riješio. Mogao je uzeti puno više……..al neka……će da bidne opet.
[/quote]
—Alabama—-
će berza da tone ko bela lađa na podivljali okean drugi tedan?
To je mnogo dobro za moja mala portfelj pun šorta

skype: dionice2010

@šojić (trebao si bez j)
U ovi turbulentni dani kada ne cvate cveće ni u ćije preduzeće, pa ni tamo preku baru……nameće se odgovor sam po sebi. Lepih vesti ni od korov, a bankroti vise u vazduhu.
To vidim ja i još jedno 2 milijarde ljudi
Znajući gore navedeno, amerićani, kao mnogo pametan narod će da pokušaju da iznenade vasceo svet i napraviti uvek suprotno od onog ćeg ti paše da te poplaše i da šortove pokrivaš sa gubici. Kad izađeš sa gubici, onda će da bude ono šta ti je pasalo. Zato rođo nemoj da budeš kunić, i da se poplašiš, jer će da bidne duga devetka (ne mislim na revolveri)
Srećno ti bilo rođo, i menjaj taktika, na spavanje uvek sa zelenbaći bez šortovi i ostale mućkalice [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


@šojić (trebao si bez j)
U ovi turbulentni dani kada ne cvate cveće ni u ćije preduzeće, pa ni tamo preku baru……nameće se odgovor sam po sebi. Lepih vesti ni od korov, a bankroti vise u vazduhu.
To vidim ja i još jedno 2 milijarde ljudi
Znajući gore navedeno, amerićani, kao mnogo pametan narod će da pokušaju da iznenade vasceo svet i napraviti uvek suprotno od onog ćeg ti paše da te poplaše i da šortove pokrivaš sa gubici. Kad izađeš sa gubici, onda će da bude ono šta ti je pasalo. Zato rođo nemoj da budeš kunić, i da se poplašiš, jer će da bidne duga devetka (ne mislim na revolveri)
Srećno ti bilo rođo, i menjaj taktika, na spavanje uvek sa zelenbaći bez šortovi i ostale mućkalice [thumbsup]

Sa čime će da se zaustavi da tone lađa? Sa toga štapa?! pa portfelj mi je potonuti, a ja ne umem da zaustavim da pada. Pustit ću te šorotve pa kada berza poljubi zemlja će da mi se ukažu zelembaći na vidik, pa će da kavijar jedemo i šampanjac da pijemo u Gajba ili Ivana.
Ali ne smemo da teramo šegu…do utorka ima vremena i doći će pićvajz u Španija i eto moj šort ću da zatvorim sa zelembać
[lol]

P.S.
inventar portfelj:
piši:

TZA – nekoliko tisuća komad
MBHI – 25 000 otišlo u bankrot
CASH – ima za još šort za kupit

skype: dionice2010

FitzPatrik, 29.05.2010. u 22:22
Srećno ti bilo rođo, i menjaj taktika, na spavanje uvek sa zelenbaći bez šortovi i ostale mućkalice

Ako će uvek na spavanje brez šortovi -ondak bi trebao na spavanje i brez longovi a to znači
da će u namjanju ruku svaki dan da ideš na spavanje bez ikaki zarada u jednoj nedelji. Ne valja ti to-menjaj taktiku. Nema džaba niti da fruštukuješ a kamoli ručka. [bye]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

http://www.youtube.com/watch?v=eMJ15UtbHbU&feature=related

e moj Saša….

skype: dionice2010


@šojić (trebao si bez j)
U ovi turbulentni dani kada ne cvate cveće ni u ćije preduzeće, pa ni tamo preku baru……nameće se odgovor sam po sebi. Lepih vesti ni od korov, a bankroti vise u vazduhu.
To vidim ja i još jedno 2 milijarde ljudi
Znajući gore navedeno, amerićani, kao mnogo pametan narod će da pokušaju da iznenade vasceo svet i napraviti uvek suprotno od onog ćeg ti paše da te poplaše i da šortove pokrivaš sa gubici. Kad izađeš sa gubici, onda će da bude ono šta ti je pasalo. Zato rođo nemoj da budeš kunić, i da se poplašiš, jer će da bidne duga devetka (ne mislim na revolveri)
Srećno ti bilo rođo, i menjaj taktika, na spavanje uvek sa zelenbaći bez šortovi i ostale mućkalice [thumbsup]

Druže Alabama

Taj koji tebe sluša nema da zaradi ni za kiriju.

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]



@šojić (trebao si bez j)
U ovi turbulentni dani kada ne cvate cveće ni u ćije preduzeće, pa ni tamo preku baru……nameće se odgovor sam po sebi. Lepih vesti ni od korov, a bankroti vise u vazduhu.
To vidim ja i još jedno 2 milijarde ljudi
Znajući gore navedeno, amerićani, kao mnogo pametan narod će da pokušaju da iznenade vasceo svet i napraviti uvek suprotno od onog ćeg ti paše da te poplaše i da šortove pokrivaš sa gubici. Kad izađeš sa gubici, onda će da bude ono šta ti je pasalo. Zato rođo nemoj da budeš kunić, i da se poplašiš, jer će da bidne duga devetka (ne mislim na revolveri)
Srećno ti bilo rođo, i menjaj taktika, na spavanje uvek sa zelenbaći bez šortovi i ostale mućkalice [thumbsup]

Druže Alabama

Taj koji tebe sluša nema da zaradi ni za kiriju.
[/quote]
a šta nam ti preporučaš?

skype: dionice2010




@šojić (trebao si bez j)
U ovi turbulentni dani kada ne cvate cveće ni u ćije preduzeće, pa ni tamo preku baru……nameće se odgovor sam po sebi. Lepih vesti ni od korov, a bankroti vise u vazduhu.
To vidim ja i još jedno 2 milijarde ljudi
Znajući gore navedeno, amerićani, kao mnogo pametan narod će da pokušaju da iznenade vasceo svet i napraviti uvek suprotno od onog ćeg ti paše da te poplaše i da šortove pokrivaš sa gubici. Kad izađeš sa gubici, onda će da bude ono šta ti je pasalo. Zato rođo nemoj da budeš kunić, i da se poplašiš, jer će da bidne duga devetka (ne mislim na revolveri)
Srećno ti bilo rođo, i menjaj taktika, na spavanje uvek sa zelenbaći bez šortovi i ostale mućkalice [thumbsup]

Druže Alabama

Taj koji tebe sluša nema da zaradi ni za kiriju.
[/quote]
a šta nam ti preporučaš?
[/quote]

Ruskog medveda. Oti američki što ga ti držiš nije dobar.

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

@za druga fic papriku i onaj s brćići
Ja sam svoje fazane (lovačke priče) ovdi zalepio. Kiriju ne plaćam, nego mi plaćaju jer svaki mesec kada pravim račun sa rođom kayom kupim po jedan stanćić.
A nedaj bože da me netko sluša i radi po ovom šta sam pisao, jer ja ovdi trkeljam.
A kako ste sa spavanje? A srce? jel mnogo lupa?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


@za druga fic papriku i onaj s brćići
Ja sam svoje fazane (lovačke priče) ovdi zalepio. Kiriju ne plaćam, nego mi plaćaju jer svaki mesec kada pravim račun sa rođom kayom kupim po jedan stanćić.
A nedaj bože da me netko sluša i radi po ovom šta sam pisao, jer ja ovdi trkeljam.
A kako ste sa spavanje? A srce? jel mnogo lupa?

ma pusti rođo to šta taj s mnogo lepim imenom piše. Pa i Ćirko ima mnogo veću platu od njegove zarade s tim ruskim međedom.
Vidiš da ne zna da li je bik ili medo, pa svi znamo da je krokodil kod Stojkovića.
S njegov savet neću da imam ni za besplatni internet
[lol]

skype: dionice2010



El,



Kako do fazani u pola sata ( real – time vremena … znaci prije cca 15 min.) i 2 pictures

sto je ovo???? pliz objasnjenje????
[/quote]

koliko ja vidim, riječ je o Futures Contracts…
[/quote]
Točno. Samo ih se malo prerano riješio. Mogao je uzeti puno više……..al neka……će da bidne opet.
[/quote]
—Alabama—-
će berza da tone ko bela lađa na podivljali okean drugi tedan?
To je mnogo dobro za moja mala portfelj pun šorta
[/quote]
u produzeni vikend sa shortevima [undecid] hmmmm

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

PA ĆE DA PADNE USKORO, AKO NARASTE JOŠ ŠORTA KUPIM I ČEKAM DA ŠTOOOO VIŠEEE PADNE…..MA SVE MI PAŠE….

skype: dionice2010

New Report

Close