Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

El,

Ja sam svoje shortove upravo likvidirao….nije loše za prvi put….očekujem mogući odbijanac sutra [thumbsup]

shortaš ljepilo? Jesi zaradio?? Ja bih volio da burza krene gore, ali jedno su želje, a drugo realnost [thumbsup]

skype: dionice2010

kikiriki semenke i tepsija bureka….ali samo zato što se nisam htio puno izložiti za prvi put….a i volatilnost je visoka..kasnije ću postepeno dizati uloge ali uvijek imam barem jednu do dvije suprotne pozicije…nije se sa tim bas za zahebavat

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

El,

kikiriki semenke i tepsija bureka….ali samo zato što se nisam htio puno izložiti za prvi put….a i volatilnost je visoka..kasnije ću postepeno dizati uloge ali uvijek imam barem jednu do dvije suprotne pozicije…nije se sa tim bas za zahebavat

opasna je amerika…

skype: dionice2010

El Febo, 25.05.2010. u 20:45

opasna je amerika…
[/quote][/quote]

Amerika nije samo rad i znoj, postoje Holivud i Frenki boj….Dizniled, bejzbol i rok en rol…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

opasna je svaka burza ako ne znaš što radiš

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


opasna je svaka burza ako ne znaš što radiš

jesi se oporavio od jučerašnjeg dana barem malo?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

70% in

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


70% in

sada su digli, ali nadam se da će početi i padati uskoro, pa bliži se zadnjih 45 min prije kraja.
Bez obzira šta imam shorteve, volio bih okret trenda

skype: dionice2010

Šojiću šojiću da li je to ona lopina Šoić?
Ili samo slučajnost ili je to baronček danas napravio novi nick

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

all in [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Bez obzira šta imam shorteve, volio bih okret trenda

Što ti je Šoić …. uvek radi za narod ima shortove a volio bi da ide gore [proud]



Bez obzira šta imam shorteve, volio bih okret trenda

Što ti je Šoić …. uvek radi za narod ima shortove a volio bi da ide gore [proud]
[/quote]
takav je Šojić, sve mora biti u inters preduzeće! [tongue]

otišlo par sto zelemabaća, ali nema veze – sve za preduzeće

skype: dionice2010

New Report

Close