Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Tržište nekretnina:Rast na krilima poreznih olakšica

http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=490%3Atrite-nekretninarast-na-krilima-poreznih-olakica&catid=51%3Asvjetska-trita-kapitala&Itemid=73

danas će burza da zaplovi ko mala lađa na uzburkani okeani

skype: dionice2010

http://www.youtube.com/watch?v=7TpkfuEFEnA&feature=related

na 2,43 – 2,44 minuta…najjača scena….

skype: dionice2010

sogo steka…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


sogo steka…..

ne bih rekao…savršeno mi radi i zbraja pluseve…opet se utovarih sa shortevima….molim se da danas budu indexi -4%…uzeo TZA (opet)….u petak ga prodao i nisam jeftinije uzeo, ali ove naoblake i padaline će nadam se još potrajati…

skype: dionice2010

na vecini grafova vidim previranje….mirise mi na okret trenda…barem kratkorocno….
uglavnom vecina je u oversold podrucju…..30% sam in , do kraja dana vjerojatno 50%

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



sogo steka…..

ne bih rekao…savršeno mi radi i zbraja pluseve…opet se utovarih sa shortevima….molim se da danas budu indexi -4%…uzeo TZA (opet)….u petak ga prodao i nisam jeftinije uzeo, ali ove naoblake i padaline će nadam se još potrajati…
[/quote]
rjesavaj shorteve…..ide se gore ….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




sogo steka…..

ne bih rekao…savršeno mi radi i zbraja pluseve…opet se utovarih sa shortevima….molim se da danas budu indexi -4%…uzeo TZA (opet)….u petak ga prodao i nisam jeftinije uzeo, ali ove naoblake i padaline će nadam se još potrajati…
[/quote]
rjesavaj shorteve…..ide se gore ….
[/quote]
ma od 18-18,30 sati kod nas ili kod Amera od 12-12.30 sati će se burza dići…tako je bilo do sada, a od 21.15-22.00 sata će polupati burzu do bolova….
ne brini za mene i moje shorteve…na padu sam barem nešto i zaradio, a mogao sam i punooo više da sam ostao cijeli tjedan u shortu od prije 7 dana, stoga kada se vidimo idem jesti i piti…ajd živio

p.s.
neće preko 1060 sp danas, to mu je u udaru bio vrh i tone dolje…sve po planu kompa….osim toga mislim da ne uletavaj u bullove još…nije vrijeme dok sp ne poljubi 980-990 bodova…..

skype: dionice2010





sogo steka…..

ne bih rekao…savršeno mi radi i zbraja pluseve…opet se utovarih sa shortevima….molim se da danas budu indexi -4%…uzeo TZA (opet)….u petak ga prodao i nisam jeftinije uzeo, ali ove naoblake i padaline će nadam se još potrajati…
[/quote]
rjesavaj shorteve…..ide se gore ….
[/quote]
ma od 18-18,30 sati kod nas ili kod Amera od 12-12.30 sati će se burza dići…tako je bilo do sada, a od 21.15-22.00 sata će polupati burzu do bolova….
ne brini za mene i moje shorteve…na padu sam barem nešto i zaradio, a mogao sam i punooo više da sam ostao cijeli tjedan u shortu od prije 7 dana, stoga kada se vidimo idem jesti i piti…ajd živio

p.s.
neće preko 1060 sp danas, to mu je u udaru bio vrh i tone dolje…sve po planu kompa….osim toga mislim da ne uletavaj u bullove još…nije vrijeme dok sp ne poljubi 980-990 bodova…..
[/quote]
odbijanac s&p do cca 1100

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

vidi graf, da ne kažeš da drukam…realno je tako…u 18.30 sati je bio vrh i dalje podmornica

skype: dionice2010

kompa sve po planu ide, sada će laganini tonuti….

skype: dionice2010

Ja sam svoje shortove upravo likvidirao….nije loše za prvi put….očekujem mogući odbijanac sutra [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close