Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

dečki idem i ja u Interkapital slijedeći tjedan… [thumbsup]
opcije, commodities, short ETF’s i ostalo…
kad pušim da barem popušim ko čovjek, a ne da me ovdje 3 lokalna pizdeka od FM gule… [bye]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

Imam C na nišanu, ali tek oko 3.50$.
Sad mi još nije privlačan, radije bih onda uzeo GS oko 140$.


rocky

imaš li C n na nišanu


imas pm.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Lijepo, lijepo, nitko na mojoj glavnoj gledalici nije završio u zelenom… Tako je to kad na njoj ne držim bear ETF-ove [lol]

A nafta nam ispade iz rastućeg kanala, sad da vidimo hoće li stati na 70… ako ne onda bi moglo biti frke.


A nafta nam ispade iz rastućeg kanala, sad da vidimo hoće li stati na 70… ako ne onda bi moglo biti frke.

jos je u igri …..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Onda je tu sada dvostruki otpor… valjda će izdržati.
Makar po ovom tjednom ne bi bilo problematično ni da potone do 65$

Zanimljiv je ovaj oporavak… mjesec-dva sve ružičasto da se novinari i "analitičari" utrkuju tko će prognozirati brži oporavak čak i MMF indexi naravn divljaju, onda mjesec-dva ne mo’š nigdje pročitati ništa pozitivno, a indexi tonu ko da nema sutra i to bez selekcije…
Idući tjedan bi opet mogao biti pozitivan jer oporavak je sve jači ili pak slijedi zabrinjavajući pad zbog presporog oporavka… jedno je sigurno nakon što se dogodi "analitičari" će "detaljno objasniti" zašto se baš to dogodilo [lol]
Ugodan vikend svima [wink]

Danas su ovo naslovi:

Stocks tumble as worries about Europe return
Gov’t data show solid recovery but concerns remain
Stocks slide on euro zone woes, earnings
Stocks tumble as euro falls

A u ponedjeljak će možda biti dijametralno suprotni, ovo je više za smijati se nego plakati. Osim ako si 100% u dionicama. [lol]


Zanimljiv je ovaj oporavak… mjesec-dva sve ružičasto da se novinari i "analitičari" utrkuju tko će prognozirati brži oporavak čak i MMF indexi naravn divljaju, onda mjesec-dva ne mo’š nigdje pročitati ništa pozitivno, a indexi tonu ko da nema sutra i to bez selekcije…
Idući tjedan bi opet mogao biti pozitivan jer oporavak je sve jači ili pak slijedi zabrinjavajući pad zbog presporog oporavka… jedno je sigurno nakon što se dogodi "analitičari" će "detaljno objasniti" zašto se baš to dogodilo [lol]
Ugodan vikend svima [wink]

ha,nisu bezveze izmislili ove silne ETF -ove…long-short x2 x3 ,sad ce nas vozati ovako par godina…MENI PASE ,ionako nisam dugorocni ….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


a da si kao ja jučer kupio MBHI, za sve pare, sada mi ne ostaje drugo nego da rezerviram si mjesto ispod mosta Mladosti u kvartu.


to Vam je najpametniji potez

Pravi jebači s dosta para ne pišu na ovom forumu, već samo mi nestrpljivi...


Da nema ove trakavice sa dokapitalizacijom, PBR bi bio strong buy da boli glava. A i ovako je po meni dobar buy. Samo treba imati strpljenja.

Na Pbr-u se već moglo spremiti desetak % u džep i sada na miru pratiti rasplet.
Jedino što su i PBR i DRYS malo zakasnili na dogovoreno mjesto [smiley]
Ili sam ih ja malo prerano očekivao.


Ne tako davno smo diskutirali o PBR, pad ispod 45$ se nastavio, sva sreća da sam stavio stop loss blizu, na 44 i kusur. Da ga nisam tako blizu stavio sada bih plakao. Netko odavde je spomenuo bliski stop loss i ako ga probije onda promjena pozicije u short. Odlična prognoza.
Da li slijedi pad do 38.x? Ili čak niže?


Ako ti se ne žuri…
pbr…

Da li je ono prije par dana zaista bila samo “greška” i “debeli prsti” ? [angry]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close