Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

MBHI – je poznata dionica za pump & dump ……
ja je najviše volim zbog ovog dump i uvijek sam toj opciji dump naked pa poslije jeftino kupi ….
iako se jako puno može i na pump strani ali tu se radi u minutama ako ih propustiš čaos …..


Da bi daytradao na NYSE trebas imati minimalno 25000 $ s tim da ne spominjemo rizik i pritisak. Znaci ostaje nam samo ZSE. To sto ti pricas mi gledamo vec pola godine.
http://www.seebiz.eu/hr/burze/smijesno-rusenje-crobex-a-deset-sekundi-prije-kraja-trgovine,77707.html
Ljudi jel istina ovo ili … ?

Je je … malo ali glupo … pa koja budala će trejdati tamo ispod 25000$ + X taj je garant pušikana.
Ono tamo nije ZSE možeš drukat ovdje kako hočeš ovi nečuju dobrooooo …. opet te cigarete tamo onda čekaju.

IPT

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu


pogled na futures s&p 500

http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=418:sap-500-futures-tjedni-grafikon-&catid=53:tehnika-analiza-indeksi

nemoj više ni uzimati

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

pucaju margini u NY

čuje se do Beča

mislimo na ponedjeljak kolege

rjesio WAVE….ODVOZIO od 0.37-0.41 ,dosta,,nisam se dobro osjecao unutra 3 dana proveo unutra
dobro ispalo….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

BBI ..OPET voznja…..hebate sto rade tamo

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

DZZ rjesio ….di cekamo UCO ????? hebate al ga roni nafta

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ode sve u pičku materinu danas

zar nam treba da nas i ovdje moderiraju ?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

recovery on the way

Da nema ove trakavice sa dokapitalizacijom, PBR bi bio strong buy da boli glava. A i ovako je po meni dobar buy. Samo treba imati strpljenja.

Vaš link

Vaš link

rocky

imaš li C n na nišanu

New Report

Close