Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Nakon što me izbio stop loss, nisam ga htio ponovo uzimati. Možda bude odbijanac ali isto tako može nastaviti pad, ne želim bezveze riskirati.

Šta se očekuje u ovom tjednu, gdje vidite indexe?
Nije slavno ali je planirano završio petak. Ponedjeljak i ostali dani gore ili rikverc??
Moje mišljenje jako gore

Pravi jebači s dosta para ne pišu na ovom forumu, već samo mi nestrpljivi...

Kako mi se čini, izgleda da će Grčka dobiti bailout, to bi moglo dignuti indekse… možda.

A s druge strane su strah od daljnjeg pada, GS zavrzlama, novi zakon o bankama… Svašta se može zakuhati.


Kako mi se čini, izgleda da će Grčka dobiti bailout, to bi moglo dignuti indekse… možda.

A s druge strane su strah od daljnjeg pada, GS zavrzlama, novi zakon o bankama… Svašta se može zakuhati.


ma nekako je sve pripremljeno za up..grcka rjesena,gs ce izmislit neki obrat…a i tehnicki su spremni za up….reg. banke se ohladile nakon pocetnog rally -a ,…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hmmmm ..

Jep… a gle do kuda je dogurao Nasdaq [wink]


Jep… a gle do kuda je dogurao Nasdaq [wink]

Nasdaq je došao do polovice Old time higha, za razliku od S&P-a i Dowa….

Pravi jebači s dosta para ne pišu na ovom forumu, već samo mi nestrpljivi...

evo JTX kooonačno
a valjao se po dnu dugo dugo

i moje dionice koje imam će valjda ugledati svjetko dana…. s jednim kolegom s foruma sam razgovarao o STSA i milsim da je namjerno shortaju kako bi istu podigli u nebo kad se najmanje bude očekivalo.
Kolege, što Vi mislite o njoj? (imam te dionice oko 40 000 kom na 1$), sada je jeftinija…

Pravi jebači s dosta para ne pišu na ovom forumu, već samo mi nestrpljivi...


i moje dionice koje imam će valjda ugledati svjetko dana…. s jednim kolegom s foruma sam razgovarao o STSA i milsim da je namjerno shortaju kako bi istu podigli u nebo kad se najmanje bude očekivalo.
Kolege, što Vi mislite o njoj? (imam te dionice oko 40 000 kom na 1$), sada je jeftinija…

čuvajte se kolega STSA
pogledajte news, ima tu svašta
danas je -16%



i moje dionice koje imam će valjda ugledati svjetko dana…. s jednim kolegom s foruma sam razgovarao o STSA i milsim da je namjerno shortaju kako bi istu podigli u nebo kad se najmanje bude očekivalo.
Kolege, što Vi mislite o njoj? (imam te dionice oko 40 000 kom na 1$), sada je jeftinija…

čuvajte se kolega STSA
pogledajte news, ima tu svašta
danas je -16%

[/quote]
ispravak navoda, danas je -19% (za sada), ali smatram da će biti uskoro opet preko 1$

Pravi jebači s dosta para ne pišu na ovom forumu, već samo mi nestrpljivi...


Btw, evo DRYS na 61,8% fibo od onog zadnjeg rasta… Pa tko vjeruje u pozitivu može kupovati. [tongue]

Evo DRYS sa 5.75 preko 6.10$… I told you so [cool]

Doduše izazvano je komentarom na drukerskom CNBC ali svaki rast je dobar.

New Report

Close