Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

NGB mi ipak premali promet, DRYS sipa samo loše vijesti zadnjih dana…
Najbliži sam BPOP, izvješće ok i bollingeri stoje jako zanimljivo, TSFG sam obećao sebi da ću ući na ispod 1$ iako neznam šta da mislim izvješće ga srušilo 20% al oporavilo za samo 3 dana (!?)
BDI narastao cca 6% danas skoro uletio u EGLE al sad krenio kao i većina brodara u rikverc!?
A ništa dug je još dan, a ima i sutra
[thumbsup]

grčki dug
grci su jedino valjali prije Krista ionako. Pitanje je koliko su US banke izložene u grčkoj i Portugalu
Euro ionako na east side zovu "train ticket"
Mislim da ovo neće pokrenuti jaču korekciju


NGB mi ipak premali promet,

Pardon, htio sam napisati NBG… Grčka banka [lol]


grčki dug
grci su jedino valjali prije Krista ionako. Pitanje je koliko su US banke izložene u grčkoj i Portugalu
Euro ionako na east side zovu "train ticket"
Mislim da ovo neće pokrenuti jaču korekciju

Ne vjerujem da su nešto posebno izložene ali je jasno da se efekt lako može razliti po svim tržištima…

No i ja sumnjam da će već sada jača korekcija. Makar možda nastave još par % dolje idućih dana.

Uf, što me svrbe prsti kad ovako pada jedva se suzdržavam da ne uletim…
Kakva su vaša razmišljanja, sutra korekcija ovoga prema gore ili mislite da bi moglo biti kronično odnosno da će potrajati spuštanje i pretvoriti se u kratkoročni trend?
Ja iskreno neznam jedino vidim da je danas prodaja sve jača, a masa dionica je zadnjih 2 mjeseca odradila rast preko 50%.

Korekcija ovaj tjedan, petak odbijanac i u ponedjeljak rast…

Pravi jebači s dosta para ne pišu na ovom forumu, već samo mi nestrpljivi...

NBG kao što i napisao ujutro, 2.50

Pravi jebači s dosta para ne pišu na ovom forumu, već samo mi nestrpljivi...

Koji masakr danas

Sva sreća da sam današnje otvaranje dočekao uglavnom u cashu jer bih inače čupao kosu i lupao glavom o stol od muke. [lol]

sutra će FED priopćiti da je kamata 0% još deset godina i onda će rally again 🙂

Ovaj tjedan nas očekuju rezultati velikih kompanija kao što su Caterpillar, Texas Instruments

http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=343&catid=51

nije li to bilo već CAT
ITT u petak

Šteta što nisam daytrader, ovakav dan kao današnji je dušu dao za to [thumbsup]

Drukeri [lol]

Vaš link

New Report

Close