Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

rocky

jesi možda zamislio kako bi bilo C roknuti

Jesam

Ali sam odustao od kupnje, moguće da će ga još spustiti prije nego država proda dio. No kako su ludi, može C sutra biti na 4.90 isto kao i 4.30…

Naletio slučajno na jednu zanimljivu dionicu: CIM

Šteta što ju nisam uočio prije par mjeseci [sad]

TUUUU TUUUUU ……… NEXM + 30% aftermarket ……. on news

ode nexm

ANCI, NBY
tu bi moglo biti raketiranja



Skoro pa mi dođe shortati AIG…

Mislim da si u pravu!
[/quote]
Je verdi danas je i promet porastao, od svih penny dionica ovdje očekujem veliki rast.Od 0,02 danas je cjena bila i 0,2 što je povećanje 10x,ali to je tek zamašnjak,moglo bi to puno više.Nije AIG nego URGP

obožavam strvine-posebno ovce


TUUUU TUUUUU ……… NEXM + 30% aftermarket ……. on news

smrdilo mi je na to….da je ovo forsiranje na 0.40 bilo ocito….nakrcao se jos u petak cca 0.43 ,da nije odobren novi ljek????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ode nexm

ANCI, NBY
tu bi moglo biti raketiranja


ANCI moguce raketiranje [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.businesswire.com/portal/site/home/ ako ce nekome posluziti….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jučer se značajno povećao promet na URGP , a i cijena poskoćila za 15%, nije loše.

obožavam strvine-posebno ovce

C danas, što mislite kolege?

di je rocky

Veselo bi moglo biti s obzirom da raste i očekuje se korekcija…iako je bull trend i dalje prisutan

Pravi jebači s dosta para ne pišu na ovom forumu, već samo mi nestrpljivi...

New Report

Close