Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

URGP konačno krenuo,sada je na 0,20 rast od 21 %

obožavam strvine-posebno ovce

Skoro pa mi dođe shortati AIG…


Skoro pa mi dođe shortati AIG…

sam protiv svih…aig [thumbsup]
STSA ,GRABI VEC DANIMA…. [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Već dugo nisam vidio ovakvo zatišje na burzi kao danas… Ili će eksplodirati prema gore ili prema dolje, ako završe oko nule biti će to čudo. Mislim da se samo čeka nešto da ih pokrene [smiley]


Već dugo nisam vidio ovakvo zatišje na burzi kao danas… Ili će eksplodirati prema gore ili prema dolje, ako završe oko nule biti će to čudo. Mislim da se samo čeka nešto da ih pokrene [smiley]

vidis ja bas danas imam dojam da je divljanje….ne pratimo iste tickere EUBK,RMIX, JTX……

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ti gledaš penny stock, kakve veze ima divljanje na njima sa ostatkom tržišta? [huh]



Taj drys ću riješiti na 7, nema tu kruha,radije ću u AVNR i URGP, za ovog zadnjeg je target 9 $ a sada je na 0,165

Znači URGP će rast cca 54 puta odnosno kupiš za nekoliko stotina tisuća kuna i više ništa ne radiš ostatak života ako sam dobro shvatio!?
Kako da to nitko ne iskoristi pa juče je rasla točno 0,00%, nema navale???
Ajd baš ću pratit…
[/quote]
U zadnjih 6. mjeseci + 94,12% danas 0,19 $+ 12,12%

who dares, wins


Skoro pa mi dođe shortati AIG…

Mislim da si u pravu!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ti gledaš penny stock, kakve veze ima divljanje na njima sa ostatkom tržišta? [huh]

moguce….nisu ni brodari losi ….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Mislim da si u pravu!

Ali strah me je… Em je to kontrolirana dionica od strane institucionalaca, em je uskoro 1Q izvješće.

Mogao bih tu gaće ostaviti, bilo da kupim ili da shortam [undecid]

EUBK FTBK HMPR HAFC GRAN BPOP IBCP – sve penny stocks [lol] [lol] [lol]

Zaboravio si CSNT, ASFN, GRAN… [cool]

New Report

Close