Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

SD [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

jel netko uzimao DRYS jucer????? ako danas ne procuri nize to je to….target 7$ [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Gledao sam jučer cijelo vrijeme trgovanje sa DRYS, transakcije, bid i ask… Kako mi se čini, na djelu su strogo kontrolirani uvjeti trgovanja tom dionicom.
Što znači da će cijena ići u onom smjeru kojeg odrede veći igrači. A to nije uvijek moguće predvidjeti.

Već puno puta sam vidio takav obrazac trgovanja na Citigroup, naravno u većim razmjerima, ali ovo je prvi puta da sam uočio takvu stvar na DRYS.
Možda je to samo slučajnost, no znamo da na burzi baš nema puno slučajnosti.


Gledao sam jučer cijelo vrijeme trgovanje sa DRYS, transakcije, bid i ask… Kako mi se čini, na djelu su strogo kontrolirani uvjeti trgovanja tom dionicom.
Što znači da će cijena ići u onom smjeru kojeg odrede veći igrači. A to nije uvijek moguće predvidjeti.

Već puno puta sam vidio takav obrazac trgovanja na Citigroup, naravno u većim razmjerima, ali ovo je prvi puta da sam uočio takvu stvar na DRYS.
Možda je to samo slučajnost, no znamo da na burzi baš nema puno slučajnosti.

bilo kako bilo….target i dalje stoji 7$ u ovom naletu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Opet ABIO t(d)rka !!!!


Opet ABIO t(d)rka !!!!

STSA BOLJE [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Taj drys ću riješiti na 7, nema tu kruha,radije ću u AVNR i URGP, za ovog zadnjeg je target 9 $ a sada je na 0,165

obožavam strvine-posebno ovce


Taj drys ću riješiti na 7, nema tu kruha,radije ću u AVNR i URGP, za ovog zadnjeg je target 9 $ a sada je na 0,165

drys je dobar za surfanje…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Taj drys ću riješiti na 7, nema tu kruha,radije ću u AVNR i URGP, za ovog zadnjeg je target 9 $ a sada je na 0,165

Znači URGP će rast cca 54 puta odnosno kupiš za nekoliko stotina tisuća kuna i više ništa ne radiš ostatak života ako sam dobro shvatio!?
Kako da to nitko ne iskoristi pa juče je rasla točno 0,00%, nema navale???
Ajd baš ću pratit…



Taj drys ću riješiti na 7, nema tu kruha,radije ću u AVNR i URGP, za ovog zadnjeg je target 9 $ a sada je na 0,165

Znači URGP će rast cca 54 puta odnosno kupiš za nekoliko stotina tisuća kuna i više ništa ne radiš ostatak života ako sam dobro shvatio!?
Kako da to nitko ne iskoristi pa juče je rasla točno 0,00%, nema navale???
Ajd baš ću pratit…
[/quote]
To je farmacija i sve je moguće,neznam zašto je postavljen ovako visok target za nelikvidnu dionicu, najniža cijena je bila oko 2 centa, sada je nešto veća. Što će biti dalje ???

obožavam strvine-posebno ovce


To je farmacija i sve je moguće,neznam zašto je postavljen ovako visok target za nelikvidnu dionicu, najniža cijena je bila oko 2 centa, sada je nešto veća. Što će biti dalje ???

Kojeg datuma je taj target bio postavljen?
Moguće da je to bilo prije par godina dok su neke okolnosti bile drugačije…

DRAD
ode u nebesa

New Report

Close