Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Nedostatak volje i vremena za pisanje…

Evo jedan koristan link:
Vaš link

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

+ ener

– ener

Zarada cca 17 %

Hvala lijepo biljezim se sa stovanjem…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

+++
PALM

5,55

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


+++
PALM

5,55

šta ti je to?

na 4300 sve prodajem...

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


+++
PALM

5,55

predobro…
[thumbsup]

prodaja na 7,99?
[smiley]

gotova prica sa ZANE …IZGLEDA tko je jamio je jamio….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

+dptr rast trokut jako dobro izgleda

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


gotova prica sa ZANE …IZGLEDA tko je jamio je jamio….

Hmmm , nebi se kladio …. biće opet koji $ danas na istu priču kao i jučer …. [proud] [pray]

http://www.freestockcharts.com/?AFCODE=638 ovo mi se cini bomba….
za ZANE se danas nebi igrao….jos imam 1 day trejd za ovaj tjedan [undecid] tako da cu ga sacuvat

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Šteta što ovdje više nitko ništa ne komentira [sad]
Neke ozbiljne dionice financijskog sektora prosto ludovale danas u USA i po prometima i po postocima…
Može se isčitati i promjena padajućeg trenda koja na mnogima traje od jeseni, a krenu li kao ljetos moći će se fino zaraditi čak i da ne premaše prošlogodišnje ljetne razine (C, TSFG, …)
Tko je pogodio ulaz već ove godine je mogao dobro zaraditi zadnjih dana.
Znam nisu do dionice k’o ZANE da skoče 10 puta u tjedan dana ali nije za baciti ni 50-100% u nekoliko mjeseci.
Pozdrav svima koji trguju… [thumbsup]

Da li je ovaj tko je spržio preko 1.800.000$ u aftermarketu idiot koji je krivo procijenio, omakao mu se nalog ili zna nešto što mi ne znamo?

Neuobičajena slika za DSX after/premarket.


Da li je ovaj tko je spržio preko 1.800.000$ u aftermarketu idiot koji je krivo procijenio, omakao mu se nalog ili zna nešto što mi ne znamo?

Neuobičajena slika za DSX after/premarket.


to je neki nas forumas ili??????
pofuk

New Report

Close