Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


ocnf, dvostruko dno????? grabi ko lud

Vidi malo ZANE , TAMB ,VSTNQ , TIVO, NVLT



ocnf, dvostruko dno????? grabi ko lud

Vidi malo ZANE , TAMB ,VSTNQ , TIVO, NVLT
[/quote]
auuuuuuu,ZANE [shocked] SAD TEK VIDJEH……

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

hahha opet ista prica …. tražit ću da se ZANE proglasi "blaženim"

AENY, VSTNQ se smirio ali bi mogao bum dole ali i gore

glrp i gmo pratit …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

OCNF receives NASDAQ warning of potential delisting after a 180 day grace period due to the price being below $1.00
GLRP
http://biz.yahoo.com/e/100305/glrp8-k.html
Aria se sprema pratit nju

uzeo pmi i nexm podebljao na 0.44 ….aeny takodjer

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


hahha opet ista prica …. tražit ću da se ZANE proglasi "blaženim"

2x isto …… (što se mene tiće može svaki dan ovako.. ) opet je ZANE "blaženi" [thumbsup]

opet uletio od 3.19 do 3,32 , [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


opet uletio od 3.19 do 3,32 , [lol]

Svaka čast … ja ne mam muda za tako nešto ….. kupio po 2$ prodao na 3.40 $ sve

ZANE – "blaženi" kraj dana vrhunski odigran . Šta li su sad smislili ????? [proud]

Eto jučer se moglo lijepo dignuti lovu na DRYS za one koji su kupovali na razinama ispod 5.50, fino sam utopio dio callova…

Tko zna kako će danas ispasti, može biti povratak natrag ili daljnji rast. [wink]


Eto jučer se moglo lijepo dignuti lovu na DRYS za one koji su kupovali na razinama ispod 5.50, fino sam utopio dio callova…

Tko zna kako će danas ispasti, može biti povratak natrag ili daljnji rast. [wink]


pa di si ti,slabo navracas ovdje ,razlog?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close