Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

ak može i meni neki zicer,ekipo sa virtualne burze!!

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)



TREBAO SI U PETAK KUPITI AVGE i danas bi bio milijarder +29,900.00% je skočila dionica

koliko bi ja zaradio da sam kupio za 173 dolara te dionice????
ne kuzim postotke jer sam stavo u obrazovanju na razlomcima pa Vas molim ako mi mozete izracunati da znam koliko sam popusio love jer sam i ja imo info za tu dionicu preko jednog cijenjenog forumasa
pofuk
p.s. prijatan dan i molim Vas ako imate neki zicer na amreima da mi ga servirate uz asistenciju jer asistencija je veselje za obojicu a pogodak samo za jednoga……..napominjem ulozio bih 173 dolara tako da molim cisti zicer kako se ne bi opekao

[/quote]
173 $ + 29900% = 51900 $ = oko 275 070 kn

vstnq 0.65—danas jos 90% u 20 min

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

+150% sada


+150% sada

e da da….0,93 $ jebate od 0,10-0.90 $ ….bit ce toga jos u usa…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

siri…hladjenje….ljepo..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ak može i meni neki zicer,ekipo sa virtualne burze!!

Nemoguće da i na virtualnoj burzi tražiš zicere. Zavidim na inteligenciji !!! Svaka čast [thumbsup]

kaya @ cry cry cry 0.45 i to samo 525% zasad …. stvarno pretjerano

danasnji vrh 0,95$ znaci oko 1000% u 2 dana….to na crobiu necemo nikad vidjeti….uskoro selim komplet u usa…hebo ove nase i njihove blokade….. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

CPTC moglo bi biti lijepo …. natrpao pun brod …. mozđa bude podmornica


CPTC moglo bi biti lijepo …. natrpao pun brod …. mozđa bude podmornica

odluka je pala ha?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ak može i meni neki zicer,ekipo sa virtualne burze!!

Puno gledaš seriju " Gutaju rode" ……. GLUP …. GLUP …. GLUP …. gledaj nešto drugo.

ocnf, dvostruko dno????? grabi ko lud

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close