Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


dobio po piksi za vikend pocev od juventsa pa sam hvatao padajuce klinove pa sad jedno vreme odmaram dok se ne promjeni trend
pofuk

evo meni pofuka!!!!!!!!!!!

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)



uzeo PRWT na 0,56$
50000 kom
pa kada krene, biti će veselo

ma ti si nepogrešiv, moš si misliti,igra se sa parsto dolara-tko te ne zna,skupo bi te platio
[/quote]
Hvala Ti…ma to je pizdarija, ako padne 5% bježim, ako ode gore a bude bježim na 20-25%



dobio po piksi za vikend pocev od juventsa pa sam hvatao padajuce klinove pa sad jedno vreme odmaram dok se ne promjeni trend
pofuk

evo meni pofuka!!!!!!!!!!!
[/quote]
samo sam Vas nakratko zagnjavio,nemorate se bojati
pofuk




uzeo PRWT na 0,56$
50000 kom
pa kada krene, biti će veselo

ma ti si nepogrešiv, moš si misliti,igra se sa parsto dolara-tko te ne zna,skupo bi te platio
[/quote]
Hvala Ti…ma to je pizdarija, ako padne 5% bježim, ako ode gore a bude bježim na 20-25%
[/quote]

gle,ti si zadnji put 25000$ vidio na filmu

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)





uzeo PRWT na 0,56$
50000 kom
pa kada krene, biti će veselo

ma ti si nepogrešiv, moš si misliti,igra se sa parsto dolara-tko te ne zna,skupo bi te platio
[/quote]
Hvala Ti…ma to je pizdarija, ako padne 5% bježim, ako ode gore a bude bježim na 20-25%
[/quote]

gle,ti si zadnji put 25000$ vidio na filmu
[/quote]
a ti taj film nečeš gledati [thumbsup]
ok, kako ti kažeš, ja kažem svoje


uzeo PRWT na 0,56$
50000 kom
pa kada krene, biti će veselo

Odličan rad … faktor rizika XXXX , da li Ludlum , Bernake ili Poglavica ??????

Svaka čast … sve ili metak


Nemoj FAZ up svake sekunde … e, jesam glup

Sutra u pre-marketu odmah,bearsi na most bullish day prevagnuli,correction is underway ! [rolleyes]


uzeo PRWT na 0,56$
50000 kom
pa kada krene, biti će veselo

Lijepo ti je naš poznanik rekao " Nije to za tebe ostavi se toga … " . Želim svu sreću ali teško ….

Ovdje upišite svoj komentar…+5,47% [thumbsup] [smiley] [wink]


Ovdje upišite svoj komentar…+5,47% [thumbsup] [smiley] [wink]

[pray] Tebi Geronimo nije ravan …. [proud]



Ovdje upišite svoj komentar…+5,47% [thumbsup] [smiley] [wink]

[pray] Tebi Geronimo nije ravan …. [proud]
[/quote]
pa vec bi bilo u redu da neko zazove tog nadasve simpaticnog indijanca nazad na forum jer dok je on pisao sve je raslo……a vidite sta se sad desava
pofuk





uzeo PRWT na 0,56$
50000 kom
pa kada krene, biti će veselo

ma ti si nepogrešiv, moš si misliti,igra se sa parsto dolara-tko te ne zna,skupo bi te platio
[/quote]
Hvala Ti…ma to je pizdarija, ako padne 5% bježim, ako ode gore a bude bježim na 20-25%
[/quote]

gle,ti si zadnji put 25000$ vidio na filmu
[/quote]

što je s tobom mornaru??
Pusti ljude na miru, što ti znaš tko je koliko vidio ili nije vidio?
Pa meni niti jedan ulaz nije ispod 40.000 $
Mi svlastitom guzicom sjedimo na vrućoj peki i ne kužim zašto te to toliko iritira….

New Report

Close