Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?



gužva na razini penala momci…
schwab radi uredno za sada

jesi usporedio s nečim … ja ih imam 3 sve uredno vrte i sve su real-time i sve su uvijek tu negdje danas krš sve 3 razlicito i sve vrte bez greške … nevjerojatno koje razlike 3-4% zna biti a, a nije tolika promjena na dionici u sekundama
[/quote]

phone line with schwab
nema problema sve o.k.

neznam da li je ovdje vrijeme i mjesto ali da se pohvalim
ja sam danas kupio vilerov goblen za dio naovaca kaj sam juce zaradio na evropsom trzistu
citav dan sam buljio u njega i razmisljao kako bi ja bolje to sa iglom popikao nego taj majstor koji ga je napravio,,,,,makar je izuzetan primjerak ali bi ja bolje rijeku ispikao jer je frajer bio mediteranac koji ga je pikao i to se osjeti
kako ja ne bi mlogao verovatno more ispikatiu kao on on nebi rijeku mogao kao ja
evo jos uvijek buljim u taj goblen ko dete u lizalici i nemogu se nacuditi kako je lijep tako da danas odmaram od stranih indeksa
pofuk


neznam da li je ovdje vrijeme i mjesto ali da se pohvalim
ja sam danas kupio vilerov goblen za dio naovaca kaj sam juce zaradio na evropsom trzistu
citav dan sam buljio u njega i razmisljao kako bi ja bolje to sa iglom popikao nego taj majstor koji ga je napravio,,,,,makar je izuzetan primjerak ali bi ja bolje rijeku ispikao jer je frajer bio mediteranac koji ga je pikao i to se osjeti
kako ja ne bi mlogao verovatno more ispikatiu kao on on nebi rijeku mogao kao ja
evo jos uvijek buljim u taj goblen ko dete u lizalici i nemogu se nacuditi kako je lijep tako da danas odmaram od stranih indeksa
pofuk

pofuk se trajno nastanio ovdje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

na 2,61 kupio još malo cnlg..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

još uvijek je to skupo pobjeda
mislim da će biti i niže


na 2,61 kupio još malo cnlg..

ne zakopavaj se…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ocnf [bye] di je novo dno?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ajte ljudi malo smanjite dozivljaj ovo sto vi radite na bazi kupi danas prodaj sutra nije burza i nikakvo ulaganje
bolje je da odete goblene štrikati

Postanite Eu-robovi


ajte ljudi malo smanjite dozivljaj ovo sto vi radite na bazi kupi danas prodaj sutra nije burza i nikakvo ulaganje
bolje je da odete goblene štrikati

kolega borism,skidam kapu.pravi investitori se poznaju po načinu ulaganja.
s obzirom na vaš potpis,pretpostavljam da vi svoje investitorske odluke donosite u skladu s ewt analizama.možete li mi reći,prema vašoj ewt analizi,je li trenutno dobro vrijeme za ozbiljnija ulaganja [thumbsup]

Frankly my dear, I don't give a damn!

kolega nosorog
ja da imam neku dobru tehniku ne bih sada zbrajao gubitke
nazalost sam uvijek fulao stratetegiju
ne koristim ni ewt jer je to samo zezancija na jednu ekipu koja ga drzi svetinjom
sad mi jedino predstoji da cekam cekam da se digne

Postanite Eu-robovi


kolega nosorog
ja da imam neku dobru tehniku ne bih sada zbrajao gubitke
nazalost sam uvijek fulao stratetegiju
ne koristim ni ewt jer je to samo zezancija na jednu ekipu koja ga drzi svetinjom
sad mi jedino predstoji da cekam cekam da se digne

svaka ačst na iskrenosti.. tako i reba..

još uvijek je to skupo pobjeda
mislim da će biti i niže

Možda možda i ne.
Hebiga to je rizik.
Ako cnlg (kojim slučaajem) padne na 1,60 ja ću tek tada biti na nuli (ako gledaš cijelu 2010)…a i dokupljivat ću..ovo je manipulatorska dionica…

vidjet ćete još jedan bullrun gore..
lp.
p.s. hebiga udara na živce ali hebe mi se..ima gorih stvari u životu..barem za mene od danas..tako da može pasti i na 1$..boli me kita..

lp i laku noć..idem se napit sa ženom sada da zaborav rl
pozzz

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


lp i laku noć..idem se napit sa ženom sada da zaborav rl
pozzz

Još da je tuđa žena i da je ko Seve … bull run [proud] [wink] [thumbsup]

New Report

Close