Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Znate li da je najveći fizičar Isac Newton izgubio na burzi sve što je imao i tom prilikom rekao:Sve mogu izračun silu kretanje do najsitinijh detalja ali ne mogu izračunat kamo luda masa vodi tečaj na burzi! E to je burza i njena draž! Svaka burza se satoji od 90% budala jer burza bez budala nije burza.

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

http://www.youtube.com/watch?v=elySkUhvinE&feature=related
za sve koji su popušili na burzi

Kolege, obratite pažnju na PBI, mislim da će biti jakoo jakoo OK.
Njega su upgreadali i počinje mu rast…

Skype: zg-margincall

Vidoviti si?

okreće se "na buru"

biti će dobro dobro danas, pa bilo je -1% pa se diglo i sada je jebenica

momci oprezno, jučer su aktivirani H&S-ovi na S&P-u I DAX-u

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Jebote … otkrio sam da mi ni jedna "real-time" gledalica ne valja … na kraju ću morat platiti data-feed.
Evo pogledajte na slici u isto vrijeme isti momenat za recimo CNLG … samo još da otkrije koja je bliža istini ….razlike 3%


Jebote … otkrio sam da mi ni jedna "real-time" gledalica ne valja … na kraju ću morat platiti data-feed.
Evo pogledajte na slici u isto vrijeme isti momenat za recimo CNLG … samo još da otkrije koja je bliža istini ….razlike 3%

meni je problem s Firstradeom jer mi je nalog izvršen, a prikazuje da je OPEN i ne mogu dalje kupovati.
Poslao sam suportu poruku da mi naprave update na balances / order status

Prva dionica koju sam kupio je bila DRYS i to po 2.82$, 3.15$ prije 1 godinu mislim baš negdje u ovo vrijeme ….. izgleda da cu ga opet dočekati ali ovaj put ga neču kupiti …. bljak

gužva na razini penala momci…
schwab radi uredno za sada


gužva na razini penala momci…
schwab radi uredno za sada

jesi usporedio s nečim … ja ih imam 3 sve uredno vrte i sve su real-time i sve su uvijek tu negdje danas krš sve 3 razlicito i sve vrte bez greške … nevjerojatno koje razlike 3-4% zna biti a, a nije tolika promjena na dionici u sekundama

New Report

Close