Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?




neznam o čemu pričaš..odi na crobex i tamo piskaraj..nemaš pojma

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

ne sekiraj se …. ljubomora [rolleyes]
[/quote]
na borism?
ljubomoran na kaj?
nije vrag da imaš dva accnt?

pa kupio sam ek na 5.51 danas ga prodao oko 6.30-6.50..a lik mi se kurči..ne razumijem tebe sa tim izjavama..no nije bitno..
[/quote]

ma ne ti pobjeda … nije se odnosilo na tebe …. krivo citirano …ti ok [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

hebiga.. [lol] [lol]
napao me lik a ne čita redovito…čuj i ja bi sam sebe napao da sam u dionicama na crobexu..i to narodnim..a siroti čovjek je u tvrtki u stečaju…ufff

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Samo polako …. ovo je danas namjerno odigrano … i naštimano … sutra bolje izgubit 1$ dok se trend ne potvdi ..nego ga zas*** . Zato polako čekajmo dok naštimaju rezultate [proud] [proud] [proud]


hebiga.. [lol] [lol]
napao me lik a ne čita redovito…čuj i ja bi sam sebe napao da sam u dionicama na crobexu..i to narodnim..a siroti čovjek je u tvrtki u stečaju…ufff

nemoj tako ,,,na crobiu sam fanj u dionicama [shocked] a tko ce ti prodavati na crobiu…sami kesolovci….vecina u kešu.. [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Samo polako …. ovo je danas namjerno odigrano … i naštimano … sutra bolje izgubit 1$ dok se trend ne potvdi ..nego ga zas*** . Zato polako čekajmo dok naštimaju rezultate [proud] [proud] [proud]

Normalno da je naštimano, pa 2 dana je raslo i sada dupli pad… Vratiti će se…pa nikome nije u cilju da jedan C bude 3.2x$…biti će preko 5$ do kraja godine.
Ima li ovaj masakr veze sa Kineskom novom g drugi tjedan?

© 2007 The Coca-Cola Company, sva prava pridržana. Coca-Cola® i boca specifičnog oblika registrirani su zaštitni znaci The Co

na evropskim burzama kupio za 500 dolara dionice atletiko madrida i rome
kad se odbije ulazna naknada od 5 odsto cisto zaradio 1171,4 dolara
tehnicka analiza mi je danas pokazala da je to best buy jer je bio ocigledno i po macd da je sve probilo
pofuk


na evropskim burzama kupio za 500 dolara dionice atletiko madrida i rome
kad se odbije ulazna naknada od 5 odsto cisto zaradio 1171,4 dolara
tehnicka analiza mi je danas pokazala da je to best buy jer je bio ocigledno i po macd da je sve probilo
pofuk

i zvjezdica se na trinaestici upalila….evo evo ide to preko 30

© 2007 The Coca-Cola Company, sva prava pridržana. Coca-Cola® i boca specifičnog oblika registrirani su zaštitni znaci The Co



na evropskim burzama kupio za 500 dolara dionice atletiko madrida i rome
kad se odbije ulazna naknada od 5 odsto cisto zaradio 1171,4 dolara
tehnicka analiza mi je danas pokazala da je to best buy jer je bio ocigledno i po macd da je sve probilo
pofuk

i zvjezdica se na trinaestici upalila….evo evo ide to preko 30
[/quote]
neznam…..ako Vi to kazete moze biti…….ja danas idem po dio place i sad mirujem jedno vrijeme i tu i tamo pogledam na graf jer znate kolega…..evropski indeksi u Vam mnogo zahebaniji od crobexa ali sa dobrim metodoloskim da ne kazem empirijskim pristupom znaju biti puno sigurniji tako da se ipak svaki mesec moze jedna dobra plata zaraditi a kaj je nejbitnije redovita je……jest da je isplacuju u ratama ali boze moj…..pogledajte kakva je situacija…..dobro je da se i isplacuje u ovakva teska vremena
pofuk

http://www.youtube.com/watch?v=cNggogqGQbg

© 2007 The Coca-Cola Company, sva prava pridržana. Coca-Cola® i boca specifičnog oblika registrirani su zaštitni znaci The Co

Danas će izgleda opet biti krvavo – kolinje…pa ne mogu vjerovati. U pičku mile materine i burzi i padovima


Danas će izgleda opet biti krvavo – kolinje…pa ne mogu vjerovati. U pičku mile materine i burzi i padovima

ruzne rijeci kolega…malo suzdrzati se….da nas ovdje ne pocne moderirati

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ok! Evo jedna zanimljiva slika u prilogu

New Report

Close