Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Evo poklapam shortove … bilo glupo ili ne ali ne želim spavati s short-anim dionicama i obrnuto

jebote ovo … nije normalno pa da ga jebeš …. sutra ili + da boli glava ili – … nemože normalno !!!

Mislim da će sutra još malo dolje pa jako gore u ponedjeljak, ili scenarij 2: prvih dva sata jako dolje pa gore i nastavak dizanja u ponedjeljak

© 2007 The Coca-Cola Company, sva prava pridržana. Coca-Cola® i boca specifičnog oblika registrirani su zaštitni znaci The Co


Mislim da će sutra još malo dolje pa jako gore u ponedjeljak, ili scenarij 2: prvih dva sata jako dolje pa gore i nastavak dizanja u ponedjeljak

mislite na virtualnoj burzi ili za keš?????
pofuk


Mislim da će sutra još malo dolje pa jako gore u ponedjeljak, ili scenarij 2: prvih dva sata jako dolje pa gore i nastavak dizanja u ponedjeljak

Na papiru … virtualno …. ????


Mislim da će sutra još malo dolje pa jako gore u ponedjeljak, ili scenarij 2: prvih dva sata jako dolje pa gore i nastavak dizanja u ponedjeljak

Virtalno misliš ?? hahahhaa

mislim da će dizati sektor po sektor drugi tjedan, pa neće Dow ispod 10000 bodova da ga j…š….Obamu bi razapeli da se to dogodi…da je ovo nelagodno, vrlo je posebice "pametnima" koji su uzeli margine, njima gori pod dupetom

© 2007 The Coca-Cola Company, sva prava pridržana. Coca-Cola® i boca specifičnog oblika registrirani su zaštitni znaci The Co


mislim da će dizati sektor po sektor drugi tjedan, pa neće Dow ispod 10000 bodova da ga j…š….Obamu bi razapeli da se to dogodi…da je ovo nelagodno, vrlo je posebice "pametnima" koji su uzeli margine, njima gori pod dupetom

Virtualno prošetaj i kupi bananu …. [bye]



mislim da će dizati sektor po sektor drugi tjedan, pa neće Dow ispod 10000 bodova da ga j…š….Obamu bi razapeli da se to dogodi…da je ovo nelagodno, vrlo je posebice "pametnima" koji su uzeli margine, njima gori pod dupetom

Virtualno prošetaj i kupi bananu …. [bye]
[/quote]
Virtualnu bananu?

© 2007 The Coca-Cola Company, sva prava pridržana. Coca-Cola® i boca specifičnog oblika registrirani su zaštitni znaci The Co

Hoće li Dow ispod 10.000 i SP ispod 1000?

Primamo Vaše oklade još 10 min….navali narode….
Narodno veselje Dr. Drage Rubale

© 2007 The Coca-Cola Company, sva prava pridržana. Coca-Cola® i boca specifičnog oblika registrirani su zaštitni znaci The Co

Cijenjeni forumasu CocaCola
od pocetka Vaseg stvaralackog rada pratim Vase postove
mislim da ste izuzetno nadareni forumas ali Vas moram upozoriti da obicno kad netko novi dojde na foruma nepisano je pravilo da stariji iskusni forumasi koji su zgrnuli milione i nemaju kaj vise raditi scipelare tog novajliju
cuvajte se jer zna biti jako gadno i bez obzira iz kojeg materijala ste isklesani vralo lako se moze desiti da Vas posalju u vjecna lovista……..evo sad sam radio inventuru svojih prijatelja na forumu i nemrem verovati kolko ih je izginulo na dionicama a da ne spominjem u RUKI mesecu na forumu
cuvajte se jer potrebni ste nam vis enego ikada deagi CocaCola jer imam dojam de je sve vise žgaravice na forumu
pofuk
sretno i bon voyage



neznam o čemu pričaš..odi na crobex i tamo piskaraj..nemaš pojma

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

ne sekiraj se …. ljubomora [rolleyes]
[/quote]
na borism?
ljubomoran na kaj?
nije vrag da imaš dva accnt?

pa kupio sam ek na 5.51 danas ga prodao oko 6.30-6.50..a lik mi se kurči..ne razumijem tebe sa tim izjavama..no nije bitno..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close