Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?



kupio za 400 dolara dionice totnhema
kad se odbila ulazna naknada od 5 odsto zaradio 342 dolara
sutra idem u hrvatsku lutriju po dio place
pofuk

daj i meni koji tip,i ja želim brutalno zarađivati kao ivana7 u hr i odojak u SAD
[/quote]
pa da jos drhtim za Vas????
pa svaki puta kad stavim na par ili 2 se ukakam od straha i zivim 2 vure u psihozi tako da nemogu jos za Vas drhtati jer nista nije zicer……evi vec 2 vure razmisljam da li da danas otidjem bubnuti na 2 para
i nemate mi kaj prigovaratin da necu info podijeliti sa stranih fudbalskih trzista jer non stop molitve pisem…….jer sam ocajan ,,,,,,sve kaj napravim u kladionici ostavim na burzi…….ova zena kaj mi je prosli mesec isplacivala nis joj nije bilo jasno….cak me i onak zavodnicki skicala a kak da joj objasnim da sve potepem na crobexu i da nemam love a vec 6 meseci sam kod njih na direktorakoj placi od kad sam reko da pocinjem ozbiljno igrati fudbal
pofuk


evo nešto za razgibavanje sivih stanica FUQI i ARO… jedna ptičica mi je šapnula da je to OK.
Nikoga ne nagovaram niti ne odgovarama od toga, ali imati negdje na nišanu je mislim ok. Sutra ili u ponedjeljak ću laganini ući u to

GELV odojak

zakasnio sam danas



evo nešto za razgibavanje sivih stanica FUQI i ARO… jedna ptičica mi je šapnula da je to OK.
Nikoga ne nagovaram niti ne odgovarama od toga, ali imati negdje na nišanu je mislim ok. Sutra ili u ponedjeljak ću laganini ući u to

e ovako nesto ni ja nisam uspio pronaci
GELV odojak

zakasnio sam danas
[/quote]
[lol] [thumbsup] 0,0172 $ hebate

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ma pogledaj ISR, vidiš da ne pada, a indexi preko -2%. Ljudi, pa i dalje je bull trend, a ovo je samo "normalna" korekcija

1. kaya svaka ti dala (oke samo one koje ti hočeš)
2. u prodao 50% EK negdje oko 6,60 (opalio po bid-u samo tako)
3. ušao u cnlg sa tom lovom – negdje oko 2.9 (suluda akcija, ali hebiga)
4. gasim sve jer nemam živaca ovo za pratiti
5. bye

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


1. kaya svaka ti dala (oke samo one koje ti hočeš)
2. u prodao 50% EK negdje oko 6,60 (opalio po bid-u samo tako)
3. ušao u cnlg sa tom lovom – negdje oko 2.9 (suluda akcija, ali hebiga)
4. gasim sve jer nemam živaca ovo za pratiti
5. bye

ipak cnlg ?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ma pusti luđaka…
da da cnlg
puko na cnlg i rekao idem tranu..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://data.cnbc.com/quotes/ndn

Uff a nitko pogledao nije skupa samnom.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ovo ko božićna rasprodaja …. [thumbsup]

Samo koliko će trajati … samo danas…ili i sutra

@Pobjeda – danas ja pogodio sutra ćeš ti … ajde opet si uzeo lovicu [thumbsup]

CNLG – hmmm svrbi me supp. 2.74 i 2.10 ne vjerujem da će im se približiti sigurno kupujem ako ide iz r/g bez obzira na cijenu

GELV – za kupnju vidim da se gleda …tko se odlući za dionice ove cijene dobro si izračunajte provizije da ne bi bilo skuplja cijena provizije od dionice ( npr. 100 000 ili 200 000 komada ) pa vidite kolika je provizija

Svi supporti padaju ko kruške [shocked]

ma biti će odbijanac, nema greške, u ponedjekljak valjda

New Report

Close