Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


Vidim i na ovoj temi ima ludih investitora….
Jel taj kaya neki bogati Amer?Sve zna,mnogo pametan dečkić.

Inteligentni investitor na djelu … ( da je Buffet ovako radio daleko bi stigao [lol] [yawn])

citiram :
——————————————————————————-
03.02.10. | 21:33

bankarkopr | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja | profil
korisnik od: 20.04.2008.

ocjena poruke
1%
zajednica

moderatori
Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod) Razmišljam prodati sve dionice L.Ploče ,Atlansku ili Belja i kupiti Janaf.
Da li je to dobar potez.
Ili možda dignem kredit i ovo ostavim a kupim Janaf.
—————————————————————-

Ostavi se dionica i burze !!!!! …… na kojem katu živiš ????? – Kaya

kupio za 400 dolara dionice totnhema
kad se odbila ulazna naknada od 5 odsto zaradio 342 dolara
sutra idem u hrvatsku lutriju po dio place
pofuk

99 Cents Only NDN 0.35 0.25 0.18 2.3%

Joj kako je to bilo očito, a ja ostao u EK.
Samo se nadam da je kaya u krivu glede korekcije.

Ovaj NDN je već odradio 3% od vikenda, a čini se da će danas 5-10%

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

evo nešto za razgibavanje sivih stanica FUQI i ARO… jedna ptičica mi je šapnula da je to OK.
Nikoga ne nagovaram niti ne odgovarama od toga, ali imati negdje na nišanu je mislim ok. Sutra ili u ponedjeljak ću laganini ući u to


kupio za 400 dolara dionice totnhema
kad se odbila ulazna naknada od 5 odsto zaradio 342 dolara
sutra idem u hrvatsku lutriju po dio place
pofuk

daj i meni koji tip,i ja želim brutalno zarađivati kao ivana7 u hr i odojak u SAD

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)



kupio za 400 dolara dionice totnhema
kad se odbila ulazna naknada od 5 odsto zaradio 342 dolara
sutra idem u hrvatsku lutriju po dio place
pofuk

daj i meni koji tip,i ja želim brutalno zarađivati kao ivana7 u hr i odojak u SAD
[/quote]
kako ćeš zaraditi Gollume pa nisi investitor, barem si mi rekla tako

Ja sam tebi rekla da me uopće ne zanimaš ti ni tvoja zarada i nemoj mislit da imam više ulaza zato što ih ti imaš okani me se


Ja sam tebi rekla da me uopće ne zanimaš ti ni tvoja zarada i nemoj mislit da imam više ulaza zato što ih ti imaš okani me se

evo 100% za iskrenost

Kaya danas EK može u minus jedino ako USA potone više od 5 posto..eto možda sam u zabludi ali mislim da nisam..

A usa bi danas moglo biti krvavo

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

CYCC se digao kako treba, a ja ga prije 2 dana prodao….jebemu mater i meni i sreči


CYCC se digao kako treba, a ja ga prije 2 dana prodao….jebemu mater i meni i sreči

ja citam Vase postove i nemogu vjerovati kako znate nanjušiti sve sto miriše na profit
cak razmisljam da Vas pratim ali prijateljski savjet da kad Vasim istancanim njuhom gospodine ODOJAK nanjusite dionicu onda se smirite jedno vriejme i lovu cete veliku napraviti
pofuk



CYCC se digao kako treba, a ja ga prije 2 dana prodao….jebemu mater i meni i sreči

ja citam Vase postove i nemogu vjerovati kako znate nanjušiti sve sto miriše na profit
cak razmisljam da Vas pratim ali prijateljski savjet da kad Vasim istancanim njuhom gospodine ODOJAK nanjusite dionicu onda se smirite jedno vriejme i lovu cete veliku napraviti
pofuk
[/quote]
ISR, je dionica koju skupljam i vjerujem u njenu eksploziju u bližoj budučnosti, za sada imam nekoliko tisuća komada iste….nadam se da ću kroz mjesec dana biti na petocifrenom broju s komadima te dionice i kada odleti i ja s njom. Po meni je ipak POBJEDA genijalac s EK.

New Report

Close