Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

3443 komada

cijena 5.51 -5.60

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


3443 komada

cijena 5.51 -5.60


jebeno! Svaka čast. Meni je ISR i ACHN odradiom ako ih se sjećaš s "onog" popisa [thumbsup]

naravno da se sječam…treba opelješiti amere..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


naravno da se sječam…treba opelješiti amere..

drago mi je za tvoj EK. Oderi ih ko zečeve….on line sam na Skypu, klikni 🙂



naravno da se sječam…treba opelješiti amere..

drago mi je za tvoj EK. Oderi ih ko zečeve….on line sam na Skypu, klikni 🙂
[/quote]
cijenjeni gospodine ODOJAK
vec duze vreme promatram kako zivite Vi a bogami i drugi forumasi na americkoj burzi
svima zelim srecu svu jer sam cuo da je tamo liga šampiona,da liga šampiona……cuo sam da tamo ima krvi do klojena……..Cijenjeni ODOJAK mislim da ce te Vi u toj krvozednij sredini napraviti od svih najbolji posao i iako za sve navijam Vas najvise simpatiziram i najveci sam Vas fan jer rijetko koji ODOJAK prezivi 12 mesec kako u zivotu tako i na burzi
srdacno Vas
pofuk
p.s. posaljite mi miolim Vas na p.m. Vase tipove za amerikance

i ja bi malo tipova,gosn odojak.Gosn pofuk,zašto ne organizirate neku seansu utroje sa duletom lokinom

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)


i ja bi malo tipova,gosn odojak.Gosn pofuk,zašto ne organizirate neku seansu utroje sa duletom lokinom

pa iskreno nemam danas vremena
eto toliko sam bio u guzvi da nisam uplatio na porto protiv sportinga a prva žena ovog foruma koje je ujedno i vecinski vlasnik janafa i razumije se bolje u fudbal od mene mi je na vrijeme javila da su decki iz porta danas strasno nabrijani
pofuk



i ja bi malo tipova,gosn odojak.Gosn pofuk,zašto ne organizirate neku seansu utroje sa duletom lokinom

pa iskreno nemam danas vremena
eto toliko sam bio u guzvi da nisam uplatio na porto protiv sportinga a prva žena ovog foruma koje je ujedno i vecinski vlasnik janafa i razumije se bolje u fudbal od mene mi je na vrijeme javila da su decki iz porta danas strasno nabrijani
pofuk
[/quote]

A dobro,bit če još tipova,samo da ste mi vi živi i zdravi.

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)




i ja bi malo tipova,gosn odojak.Gosn pofuk,zašto ne organizirate neku seansu utroje sa duletom lokinom

pa iskreno nemam danas vremena
eto toliko sam bio u guzvi da nisam uplatio na porto protiv sportinga a prva žena ovog foruma koje je ujedno i vecinski vlasnik janafa i razumije se bolje u fudbal od mene mi je na vrijeme javila da su decki iz porta danas strasno nabrijani
pofuk
[/quote]

A dobro,bit če još tipova,samo da ste mi vi živi i zdravi.
[/quote]
zdravlje me je odavno napustilo a zivota mi je pun kufer
enivej hvala Vam na zeljama
pofuk

Odojak je najbolji investitor i najkorektniji na ovom forumu.
Želi pomoči,često pogodi i zaradi a ne hvali se i laže kao neki drugi.
Zato čestitke od mene.
A još kad C dode na 15 $.


Odojak je najbolji investitor i najkorektniji na ovom forumu.
Želi pomoči,često pogodi i zaradi a ne hvali se i laže kao neki drugi.
Zato čestitke od mene.
A još kad C dode na 15 $.

Hvala Ludlum, vidimo se na kavi ovaj tjedan…čujemo se…

poklopio me Stop Loss na HBAN, na 4.70$, popljugao 200,00$…,a možda me i spasilo da nije veća šteta [thumbsup]

New Report

Close