Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?



cnlg bi mogao jako up sutra..bez obzira na ovaj rast..očigledno se ubija shortere…

kaj da prodam onda ujutro dalekovod i uletim u to jer nemam keša???
mislim da bi cak mogao stici zbog vremenske razlike samo me frka da me opet djet leg ne sjebe po povratku na nasu burzu……i voak mi se vrti u glavi od dionica……samo mi jos to treba
pofuk
[/quote]
CAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

bolje u to nego u čađaru

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)




cnlg bi mogao jako up sutra..bez obzira na ovaj rast..očigledno se ubija shortere…

kaj da prodam onda ujutro dalekovod i uletim u to jer nemam keša???
mislim da bi cak mogao stici zbog vremenske razlike samo me frka da me opet djet leg ne sjebe po povratku na nasu burzu……i voak mi se vrti u glavi od dionica……samo mi jos to treba
pofuk
[/quote]

PRODAJ BUBREG I ULETI
[/quote]
pa znate da bi Vas isti čas poslusao jer sam u Vasim postovima primjetio da vrlo rijetko gresite,stovise nikada,u svojim predvidjanjima ali su me tako izcipelarili na nasoj burzi da ne samo da su mi bubrege izbili nego su me tako izmasakrirali da imam dojam da cu citavo desetljece provesti krpajuci svoje karambolirano ,kako tijelo,tako i glavu,a bogami i duh, da bi konacno sljedece desetljece ponovno kompletan i spreman uletio na burzu kako bi decki opet mogli cipelarku baciti na meni ….onak da im ne bude dosadno
pofuk
p.s. danas sam razgovarao telefonski sa jednim uglednim forumasem i covjek je opet u brutalnome plusu…..nista nije fulao,tako da mi stvarno nije jasno ko je ovde lud jer sam se pokusavao prisjetiti kaj je kupovao od dionica prije 2,3 meseca…….ovo ce verovatno malo grubo zvucati sa moje strane jer mi je to prijatelj ali me taj razgovor danas utjesio jer sam stekao dojam da ima i tezih slucajeva od mene…….taj cak ni ne vidi da je u minusu
da i porucio mi je dokup,dokup i samo dokup pofuk…………strasno…..pa sam cime da dokupljujem
pitam ja Vas





cnlg bi mogao jako up sutra..bez obzira na ovaj rast..očigledno se ubija shortere…

kaj da prodam onda ujutro dalekovod i uletim u to jer nemam keša???
mislim da bi cak mogao stici zbog vremenske razlike samo me frka da me opet djet leg ne sjebe po povratku na nasu burzu……i voak mi se vrti u glavi od dionica……samo mi jos to treba
pofuk
[/quote]

PRODAJ BUBREG I ULETI
[/quote]
pa znate da bi Vas isti čas poslusao jer sam u Vasim postovima primjetio da vrlo rijetko gresite,stovise nikada,u svojim predvidjanjima ali su me tako izcipelarili na nasoj burzi da ne samo da su mi bubrege izbili nego su me tako izmasakrirali da imam dojam da cu citavo desetljece provesti krpajuci svoje karambolirano ,kako tijelo,tako i glavu,a bogami i duh, da bi konacno sljedece desetljece ponovno kompletan i spreman uletio na burzu kako bi decki opet mogli cipelarku baciti na meni ….onak da im ne bude dosadno
pofuk
p.s. danas sam razgovarao telefonski sa jednim uglednim forumasem i covjek je opet u brutalnome plusu…..nista nije fulao,tako da mi stvarno nije jasno ko je ovde lud jer sam se pokusavao prisjetiti kaj je kupovao od dionica prije 2,3 meseca…….ovo ce verovatno malo grubo zvucati sa moje strane jer mi je to prijatelj ali me taj razgovor danas utjesio jer sam stekao dojam da ima i tezih slucajeva od mene…….taj cak ni ne vidi da je u minusu
da i porucio mi je dokup,dokup i samo dokup pofuk…………strasno…..pa sam cime da dokupljujem
pitam ja Vas
[/quote]

Meni se srce drapa kad vas ovako slušam,i meni je grozno jer po pisanju na forumu svi su u plusu osim Vas i mene.A ja bi tako volio zarađivati kao recimo ivana,pa da fino sa trideset i kusur mogu u mirovinu

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)

i još nešto,čim sam se učlanio rekao sam svima da ste mi jedino DUSKOLOKIN i Vi face,nek se zna

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)






cnlg bi mogao jako up sutra..bez obzira na ovaj rast..očigledno se ubija shortere…

kaj da prodam onda ujutro dalekovod i uletim u to jer nemam keša???
mislim da bi cak mogao stici zbog vremenske razlike samo me frka da me opet djet leg ne sjebe po povratku na nasu burzu……i voak mi se vrti u glavi od dionica……samo mi jos to treba
pofuk
[/quote]

PRODAJ BUBREG I ULETI
[/quote]
pa znate da bi Vas isti čas poslusao jer sam u Vasim postovima primjetio da vrlo rijetko gresite,stovise nikada,u svojim predvidjanjima ali su me tako izcipelarili na nasoj burzi da ne samo da su mi bubrege izbili nego su me tako izmasakrirali da imam dojam da cu citavo desetljece provesti krpajuci svoje karambolirano ,kako tijelo,tako i glavu,a bogami i duh, da bi konacno sljedece desetljece ponovno kompletan i spreman uletio na burzu kako bi decki opet mogli cipelarku baciti na meni ….onak da im ne bude dosadno
pofuk
p.s. danas sam razgovarao telefonski sa jednim uglednim forumasem i covjek je opet u brutalnome plusu…..nista nije fulao,tako da mi stvarno nije jasno ko je ovde lud jer sam se pokusavao prisjetiti kaj je kupovao od dionica prije 2,3 meseca…….ovo ce verovatno malo grubo zvucati sa moje strane jer mi je to prijatelj ali me taj razgovor danas utjesio jer sam stekao dojam da ima i tezih slucajeva od mene…….taj cak ni ne vidi da je u minusu
da i porucio mi je dokup,dokup i samo dokup pofuk…………strasno…..pa sam cime da dokupljujem
pitam ja Vas
[/quote]

Meni se srce drapa kad vas ovako slušam,i meni je grozno jer po pisanju na forumu svi su u plusu osim Vas i mene.A ja bi tako volio zarađivati kao recimo ivana,pa da fino sa trideset i kusur mogu u mirovinu
[/quote]
pa ja cu biti iskren i reci da stvarno zelim da ljudi budu u plusu
bit cu daklje iskren i reci da nisam dobro shvatio poantu one poruke koja je svojedobno kolala po forumu a glasila je pametnome dosta…….trebo sam sve raspizditi i zaboraviti gubitak
bit cu i dalje iskren i reci da me zadnjih 6 meseci u kladionici fakat dobro ide a poceo sam se kladiti zato kaj sam shvatio da fakat radim greske na burzi i da nisam za to
bit cu dalje iskren i reci cu da samo cekam kad u kladionici pocnem rikavati lovu
bit cu i dalje iskren da sam sada bas razgovarao sa jednim forumasem na tel. i da mi je on rekao da svaka cast kak su ljudi non stop u plusu ali da me je trebao pratiti u kladionici jer da je veca sansa tamo bila dignuti lovu nego ove dionice kaj je on izabro…..veli on meni da isto kad nekaj na burzi pogodi odma sve prosipa dalje…….sad smo malo razgovarali o tim dionicama i fakat smo dosli odvojeno do zajednickog zakljucka da stvarno nemamo pojma o bilo cemu sto se tice dionicarstva
neverovatno……..i sad cu biti najiskreniji do sad i reci da mi je to prvi pravi pogodak na burzi jer sam konacno dosao do identicnog zakljucka kao i taj forumas
ja gledam sad neke komentare zadnjih meseci i svi bjesni jedne na druge…..nivo komunikacije pao pod svaki imalo civilizirani nivo, a na kraju svi u plusu….to mi stvarno nije jasno …..pa sta su onda bjesni jedni na druge…….ja se barem tjesim da sam si sam kriv
pofuk


i još nešto,čim sam se učlanio rekao sam svima da ste mi jedino DUSKOLOKIN i Vi face,nek se zna

pa mislim jasno mi je za DUSKOLOKINA ,konacno sam i zbog njega ostao u dionicarstvu ,ali gde ste mene pobogu nasli??????????????????????????????
znate nije dobro da Vam je serijski kamikazosamoubica poput mene faca
to stvarno nije dobro
pofuk

Ostajem pri svome,vi i dulelokin ste face!!!!!!!

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)

i evo vam tri stotke,više vam ne mogu dati,mogu Vam dati jedino bubreg koji ste prodali

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)


i evo vam tri stotke,više vam ne mogu dati,mogu Vam dati jedino bubreg koji ste prodali

moje napaceno tijelo Vam i nije bas neki dobar domacin za Vas bubreg tako da bi Vam savjetovao ako zelite svako dobro Vasem bubregu drzite ga i cuvajte ljubomorno u svojem tijelu jer se Vi kao jedini istinski 1 kroz 1 vlasnik Vaseg bubrega jedini mozete sa punom ljubavlju i paznjom brinuti o njemu
pofuk


Ostajem pri svome,vi i dulelokin ste face!!!!!!!

pa misli iskreno moram Vam nesto reci
pa pogledajte molim Vas kakva je klima na forumu da je DUSKOLOKIN otiso u Angolu
evo sad sam bio na njegovom profilu i lepo pise covek zivi u Angoli…..a mi se nadamo nekoj zaradi na burzi
nadam se da je otiso samo privremeno da kupi za ove pare sta je napravio na zse dijamante i da ce nam se vratiti
pofuk

SIRI
mislim da je na putu da probije vrijednost od 1$
ponavljam se…
kupovao sam ga na 0,56 i na ŽALOOOST prodao na 0.72
rummors su oko SIRI da ide na probijanje preko 1$

a propos pluseva i minuseva…
ja sam u plusu. moj je način rada dugo praćenje, ubod, ulazak ne ispod 40.000$ i izlazak ne ispod +25%
istu sam stvar napravio na SIRI, ali sam izašao prerano premda sam imao rummors što će se događati…ali držim se svoje strategije i ona me drži u plusu
8.12.2009. ušao u WMB na 19,59$, 2000 shares

imam namjeru ući u PDC, CLNE, DRYS

eto
posve iskreno. Ako to nekome koristi bilo bi mi drago.
nekakvo drukanje na Wall Streetu odavde ima smisla jednako kao i kopanje tunela od Londona do bivšeg Bombaja…oni koji su tamo bili znaju o čemu je riječ

New Report

Close