Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

da…dalo se i zaradit da ga se kupilo odma na otvaranju…

me


ciljao sam ga u čet ili srijedu…ali nisam bio doma i nisam htio ostaviti nalog na pamet..hebiga…ode bye bye

ma ko ga hebe…svaka ast ako ga je netko kupio…koji rast…

meni je pobjegao danas 3x dok sam otkucao nalog bio je u nebesima poslije nisam vjerovao da može još …

Ali sutra je novi dan @marcipan daje info što je najvise naraslo i to 20 minuta poslije početka predmarketa – dogovoreno [thumbsup]

snss ima li kaj o tome?

malo kocke????

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@kaya1
uredno sam se ispričao da nisam bio prisutan kad ste raspravljali o cnlg-u…
ako treba mogu predočiti i ispričnicu od liječnika opće prakse… [lol]

Kupio BOFL robu 1.35 ili cu spusit 10% ili dobit 20-30% vidjet cemo


Kupio BOFL robu 1.35 ili cu spusit 10% ili dobit 20-30% vidjet cemo

ja ulazim..ali tek nakon kaj probije 1,45-1,55

treba gledat ovo…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



@kaya1

uredno sam se ispričao da nisam bio prisutan kad ste raspravljali o cnlg-u…
ako treba mogu predočiti i ispričnicu od liječnika opće prakse… [lol]

Svejedno možeš dati izvještaj da se mi ne mučimo …ne treba ti doktor za to [lol] [lol] [lol] lako je [thumbsup]

cnlg bi mogao jako up sutra..bez obzira na ovaj rast..očigledno se ubija shortere…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


cnlg bi mogao jako up sutra..bez obzira na ovaj rast..očigledno se ubija shortere…

kaj da prodam onda ujutro dalekovod i uletim u to jer nemam keša???
mislim da bi cak mogao stici zbog vremenske razlike samo me frka da me opet djet leg ne sjebe po povratku na nasu burzu……i voak mi se vrti u glavi od dionica……samo mi jos to treba
pofuk



Zašto?
Zbog toga jel su ljudi na forumu pokvareni,prevaranti ,lažovi…..?
Ili jel ljudi sa foruma nemaju znanje…..?
Mislim da je pohvalna ideja i da bi samo tako trebali komunicirati i pomagati se.
Ali kako u stvarnom životu tako tek ovdije ima ljudi koji su kvarni.
pozdrav

Ne, već zato što se radi o poslu gdje zajednički rad više ljudi ne osigurava veću produktivnost.
[/quote]

SVE SE MOŽE KAD SE HOČE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)



cnlg bi mogao jako up sutra..bez obzira na ovaj rast..očigledno se ubija shortere…

kaj da prodam onda ujutro dalekovod i uletim u to jer nemam keša???
mislim da bi cak mogao stici zbog vremenske razlike samo me frka da me opet djet leg ne sjebe po povratku na nasu burzu……i voak mi se vrti u glavi od dionica……samo mi jos to treba
pofuk
[/quote]

PRODAJ BUBREG I ULETI

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)

New Report

Close