Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


Rocky, kaya, inver, marcipan, i ekipa. Ajmo se malo udružiti i timski raditi

Imam jedan prijedlog.
Treba upotrijebiti mozak i dublje razmišljati. Koja tvrtka bi mogla izbaciti vrlo dobra izvješća ili bolje reći predobro??????????????

To bi trebale biti tvrtke koje su manje više poznate u svijetu, ali koje su "jeftinije", manje kvalitetne – jer se u krizi najviše kupuju takvi proizvodi – kao recimo KODAK EK (koji je nakon izvješća odradio 30% rasta)

E sada treba pronaći takvu firmu prije njenog izvješća i sve dobro proučiti.
Jer recimo u krizi će se uvijek kupovati lošiji proizvod, jeftiniji, manje poznatiji ili ti popularniji – ali opet opće poznat.

Njihova izvješća bi mogla rasturiti 2009 godinu a shodno tome i rasturiti ASK.
Ako zajedno počnemo tražiti možemo naći 5 tvrtka kao što je EK i svi zajedno zaraditi.

svaki prijedlog je dobrodošao…možda bi mogli otvoriti i novu temu da ovu ne ubijamo???????

p.s. nadam se da me nećete sada svi popljuvati.

Ideja je pohvalna, ali nije provediva. 🙂

Zašto?
Zbog toga jel su ljudi na forumu pokvareni,prevaranti ,lažovi…..?
Ili jel ljudi sa foruma nemaju znanje…..?
Mislim da je pohvalna ideja i da bi samo tako trebali komunicirati i pomagati se.
Ali kako u stvarnom životu tako tek ovdije ima ljudi koji su kvarni.
pozdrav

CNLG


CNLG

+65% u premarketu, svaka čast na otkriću. Jeste u njemu?


Zašto?
Zbog toga jel su ljudi na forumu pokvareni,prevaranti ,lažovi…..?
Ili jel ljudi sa foruma nemaju znanje…..?
Mislim da je pohvalna ideja i da bi samo tako trebali komunicirati i pomagati se.
Ali kako u stvarnom životu tako tek ovdije ima ljudi koji su kvarni.
pozdrav

Ne, već zato što se radi o poslu gdje zajednički rad više ljudi ne osigurava veću produktivnost.

ode cnlg..strava…ja ga ciljao na 1.80 i fulao

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


ode cnlg..strava…ja ga ciljao na 1.80 i fulao

a nista
cekajte ga opet…..kaj je tu je
pofuk

kak si ga čekao, pa bio je u pre-marketu najniže na 2.20…
a mislim…ne bi htio biti zlonamjeran…ali tvoj prijedlog sam shvatio ozbiljno…a ne da vidimo tko će u pre-marketu već biti u debelom plusu, pa to onda navesti na forumu…
a ako već netko ima info, može ga i ranije podijelit s ostalim forumašima, a ne kad je već sve odrađeno u pre-marketu…



CNLG

+65% u premarketu, svaka čast na otkriću. Jeste u njemu?
[/quote]
molim Vas cijenjeni gospodine ODOJAK da mi se javite na privat
od kad ste se pojavili na forumu pratim Vase postove i pokusavam doci do Vas ali ni preko svih svojih veza nisam uspijo stupiti u kontakt sa Vama
pofuk


kak si ga čekao, pa bio je u pre-marketu najniže na 2.20…
a mislim…ne bi htio biti zlonamjeran…ali tvoj prijedlog sam shvatio ozbiljno…a ne da vidimo tko će u pre-marketu već biti u debelom plusu, pa to onda navesti na forumu…
a ako već netko ima info, može ga i ranije podijelit s ostalim forumašima, a ne kad je već sve odrađeno u pre-marketu…

pa valda ga je gledo ne danas nego prosli tjedan
pofuk

a da…vidim…ispričavam se…vidim da se spominjao cnlg…
nisam bio prisutan na forumu baš prošli tj…

ciljao sam ga u čet ili srijedu…ali nisam bio doma i nisam htio ostaviti nalog na pamet..hebiga…ode bye bye

ma ko ga hebe…svaka ast ako ga je netko kupio…koji rast…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close