Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

IRE – MOGUČA DOKAPITALIZACIJA GOLDMAN SACH-Sa NEKDJE U OŽUJAKU .
ABFS -PROPAST YRCW-ja( 17.02) imala bi pozitivan učinak na ostale prevoznice .

LNC , MET, HIG i XL – NEKI ANALITIČARI očekuju rast Life/Health Insuranca (nizak p/b )

1) 99 Cents Only Stores (NDN) – definitivno jedan od jačih pickova..samo je pitanje koliko tehnički ta dionica može gore – nakon 14$ ima otvoren put.
link stranice – http://www.99only.com/
link izvješća – http://www.briefing.com/GeneralContent/Active/Investor/TickerSearch/QuickSearch.aspx

ovo sam jedino pronašao za slijedeći tjedan..trebam se razbuditi jer mi se magli pred očima..uglavnom ja gledam ovdje http://www.briefing.com/GeneralContent/Investor/Active/ArticlePopup/PagePopup.aspx?PageId=3273 pa pokušavam izvući moguće dobitnike za slijedeći tjedan.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

TONE

RSG
CSTR
COCO

eto, te tri bi stavio na razmatranje…kaj se tče malih…pa ako se nekome kocka, nek si proanalizira…iako ih smatram dobre i na duge staze…

Od većih…
AAPL
RIMM

RIMM bi moga eksplodirat ove godine…aplikacije za kojekakve mobilne uređaje su in…
eto, nemam ni jednu od navedenih, al na razmatranju su za kupovinu ovaj tjedan…petak je opet ključan, a daleko je petak…očekujem nervozu pa bi mogli do petka još laganini prema dolje…a u petak očekujemo neku pozitivnu brojku…i nadam se lansiranje prema gore…


RSG
CSTR
COCO

eto, te tri bi stavio na razmatranje…kaj se tče malih…pa ako se nekome kocka, nek si proanalizira…iako ih smatram dobre i na duge staze…

Od većih…
AAPL
RIMM

RIMM bi moga eksplodirat ove godine…aplikacije za kojekakve mobilne uređaje su in…
eto, nemam ni jednu od navedenih, al na razmatranju su za kupovinu ovaj tjedan…petak je opet ključan, a daleko je petak…očekujem nervozu pa bi mogli do petka još laganini prema dolje…a u petak očekujemo neku pozitivnu brojku…i nadam se lansiranje prema gore…


NEMOJ MI DRUKATI NA DOLJE SUNČECE TI PRESVETLO [pray]



…očekujem nervozu pa bi mogli do petka još laganini prema dolje…a u petak očekujemo neku pozitivnu brojku…i nadam se lansiranje prema gore…

NEMOJ MI DRUKATI NA DOLJE SUNČECE TI PRESVETLO [pray]
[/quote]

sorry odojak, čovjek je u pravu – ovo je vrijeme short sellinga i drukanja na dole. Što dublji pad, biti će veći opravak, pa i veća zarada!

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


RSG
CSTR
COCO

eto, te tri bi stavio na razmatranje…kaj se tče malih…pa ako se nekome kocka, nek si proanalizira…iako ih smatram dobre i na duge staze…

Od većih…
AAPL
RIMM

RIMM bi moga eksplodirat ove godine…aplikacije za kojekakve mobilne uređaje su in…
eto, nemam ni jednu od navedenih, al na razmatranju su za kupovinu ovaj tjedan…petak je opet ključan, a daleko je petak…očekujem nervozu pa bi mogli do petka još laganini prema dolje…a u petak očekujemo neku pozitivnu brojku…i nadam se lansiranje prema gore…


aapl i rimm su dužni neku veću lovu EK.
Ako se to realizira brzo mogli bi potonuti.
Treba baciti pogled ali oni bi mogli opasno dole.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

aapl i rimm su dužni neku veću lovu EK.
Ako se to realizira brzo mogli bi potonuti.
Treba baciti pogled ali oni bi mogli opasno dole.

imaš link?

pbct, rsg …..dobro izgledaju tehnicki…. valentine, marcipan [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




…očekujem nervozu pa bi mogli do petka još laganini prema dolje…a u petak očekujemo neku pozitivnu brojku…i nadam se lansiranje prema gore…

NEMOJ MI DRUKATI NA DOLJE SUNČECE TI PRESVETLO [pray]
[/quote]

sorry odojak, čovjek je u pravu – ovo je vrijeme short sellinga i drukanja na dole. Što dublji pad, biti će veći opravak, pa i veća zarada!
[/quote]
ti to tješiš sebe izgleda s time da će ići jače gore….ne unosi nervozu na forum, ima ovdje kvalitetnih investitora…





…očekujem nervozu pa bi mogli do petka još laganini prema dolje…a u petak očekujemo neku pozitivnu brojku…i nadam se lansiranje prema gore…

NEMOJ MI DRUKATI NA DOLJE SUNČECE TI PRESVETLO [pray]
[/quote]

sorry odojak, čovjek je u pravu – ovo je vrijeme short sellinga i drukanja na dole. Što dublji pad, biti će veći opravak, pa i veća zarada!
[/quote]
ti to tješiš sebe izgleda s time da će ići jače gore….ne unosi nervozu na forum, ima ovdje kvalitetnih investitora…
[/quote]

ti unosiš nervozu i svađaš se,a ne on

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)


aapl i rimm su dužni neku veću lovu EK.
Ako se to realizira brzo mogli bi potonuti.
Treba baciti pogled ali oni bi mogli opasno dole.

imaš link?
[/quote]
nemam kolega..čitajući yahoo board na temi EK, AAPL i još nekim sam na više mjesta naišao na tu infos.
Koliko je točna neznam, ali se u zadnje vrijeme mnogo spominje.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close