Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?



ovaj je pad ko na toboganu smrti…ne vidiš kraj gdje ćeš sletjeti i odbiti se… katastrofa

da se lijepo razgovaraš a ne podjebavaš možda bi i znao..

također marcipan* da li se i dalje misliš kurčuti i podjebavati me sa "viktorija" ili misliš biti normalan???
kaj je burza gore nakon ovih rezultata?
pa kako je pobogu mogla pasti…

hebate vrag vas dva kao da sam vaš neprijatelj, a ne osoba koja nam svima želi dobro i zaradu..
al oke očito vi tako to ne mislite pa me hebete i prcate i tako to…lp
[/quote]
ma pusti debilanu, šta se događa?

ocnf ,,,dotaknuo novo dno 0,79$ pa mali odbijanac na 0,83 ,,malo iznad dna iz prosle godine….cini mi se da je ovdje spreman okret trenda ,,ili bankrot…misljenja?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ocnf ,,,dotaknuo novo dno 0,79$ pa mali odbijanac na 0,83 ,,malo iznad dna iz prosle godine….cini mi se da je ovdje spreman okret trenda ,,ili bankrot…misljenja?

Tražim kada je njegovo izvješće ali ništa.
Kada su općenito brodarska izvješća?
Kaj poslije 15.02.?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



ocnf ,,,dotaknuo novo dno 0,79$ pa mali odbijanac na 0,83 ,,malo iznad dna iz prosle godine….cini mi se da je ovdje spreman okret trenda ,,ili bankrot…misljenja?

Tražim kada je njegovo izvješće ali ništa.
Kada su općenito brodarska izvješća?
Kaj poslije 15.02.?
[/quote]
ni ja nemogu pronaci nista,,,zato pitam….guglamo dalje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://messages.finance.yahoo.com/mb/OCNF

ekipa masovno izlazi van..ali netko ulazi..
mogao bi ući unutra ali ne prije kineske nove godine.. a niti prije nego mi ek poraste kako treba.

U četvrtak su neke izjave čelnika EK pa ćemo vidjeti kako će reagirati.
Raste potražnja za Kodakovim proizvodima, moglo bi tu biti lijepog relly do kraja tjedna.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Rocky, kaya, inver, marcipan, i ekipa. Ajmo se malo udružiti i timski raditi

Imam jedan prijedlog.
Treba upotrijebiti mozak i dublje razmišljati. Koja tvrtka bi mogla izbaciti vrlo dobra izvješća ili bolje reći predobro??????????????

To bi trebale biti tvrtke koje su manje više poznate u svijetu, ali koje su "jeftinije", manje kvalitetne – jer se u krizi najviše kupuju takvi proizvodi – kao recimo KODAK EK (koji je nakon izvješća odradio 30% rasta)

E sada treba pronaći takvu firmu prije njenog izvješća i sve dobro proučiti.
Jer recimo u krizi će se uvijek kupovati lošiji proizvod, jeftiniji, manje poznatiji ili ti popularniji – ali opet opće poznat.

Njihova izvješća bi mogla rasturiti 2009 godinu a shodno tome i rasturiti ASK.
Ako zajedno počnemo tražiti možemo naći 5 tvrtka kao što je EK i svi zajedno zaraditi.

svaki prijedlog je dobrodošao…možda bi mogli otvoriti i novu temu da ovu ne ubijamo???????

p.s. nadam se da me nećete sada svi popljuvati.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Rocky, kaya, inver, marcipan, i ekipa. Ajmo se malo udružiti i timski raditi

Imam jedan prijedlog.
Treba upotrijebiti mozak i dublje razmišljati. Koja tvrtka bi mogla izbaciti vrlo dobra izvješća ili bolje reći predobro??????????????

To bi trebale biti tvrtke koje su manje više poznate u svijetu, ali koje su "jeftinije", manje kvalitetne – jer se u krizi najviše kupuju takvi proizvodi – kao recimo KODAK EK (koji je nakon izvješća odradio 30% rasta)

E sada treba pronaći takvu firmu prije njenog izvješća i sve dobro proučiti.
Jer recimo u krizi će se uvijek kupovati lošiji proizvod, jeftiniji, manje poznatiji ili ti popularniji – ali opet opće poznat.

Njihova izvješća bi mogla rasturiti 2009 godinu a shodno tome i rasturiti ASK.
Ako zajedno počnemo tražiti možemo naći 5 tvrtka kao što je EK i svi zajedno zaraditi.

svaki prijedlog je dobrodošao…možda bi mogli otvoriti i novu temu da ovu ne ubijamo???????

p.s. nadam se da me nećete sada svi popljuvati.


zasto ne,,,,ionako ovdje nema drukanja….pa nece ti ovdje uvalit nitko dionicu…tamo trziste sve samelje,,ja predlazem ocnf, ima novo dno….i odbila se od njega….zao mi je sto nisam barem dio uzeo po 0,7902 to je bila najniza….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ocnf ,,,dotaknuo novo dno 0,79$ pa mali odbijanac na 0,83 ,,malo iznad dna iz prosle godine….cini mi se da je ovdje spreman okret trenda ,,ili bankrot…misljenja?

biti će odbijanac, pa to će veliki igrači da dignu…

Skype: zg-margincall


Rocky, kaya, inver, marcipan, i ekipa. Ajmo se malo udružiti i timski raditi

Imam jedan prijedlog.
Treba upotrijebiti mozak i dublje razmišljati. Koja tvrtka bi mogla izbaciti vrlo dobra izvješća ili bolje reći predobro??????????????

To bi trebale biti tvrtke koje su manje više poznate u svijetu, ali koje su "jeftinije", manje kvalitetne – jer se u krizi najviše kupuju takvi proizvodi – kao recimo KODAK EK (koji je nakon izvješća odradio 30% rasta)

E sada treba pronaći takvu firmu prije njenog izvješća i sve dobro proučiti.
Jer recimo u krizi će se uvijek kupovati lošiji proizvod, jeftiniji, manje poznatiji ili ti popularniji – ali opet opće poznat.

Njihova izvješća bi mogla rasturiti 2009 godinu a shodno tome i rasturiti ASK.
Ako zajedno počnemo tražiti možemo naći 5 tvrtka kao što je EK i svi zajedno zaraditi.

svaki prijedlog je dobrodošao…možda bi mogli otvoriti i novu temu da ovu ne ubijamo???????

p.s. nadam se da me nećete sada svi popljuvati.


PODRŽAVAM TE!!!
ja sam za, po ovo mi je prihod da imam od čega živjeti, a zagrcnuo sam u C i AIG-u, pa sam odlučio to pustiti do beskonačnosti, a budući znaš šta sam radio i poslao ti prije 7 dana na Skype, mislim da je to dio plana….

NEW YORK (TheStreet) — Idle ships are sinking the Claymore/Delta Global Shipping ETF(SEA Quote), a fund that tracks companies within the global maritime shipping industry.

While demand for some types of vessels remains strong, the companies which comprise SEA’s portfolio own and contract a broad range of ships, making the fund vulnerable to the recent draught.

Companies at the top of SEA’s roster, like Seaspan(SSW Quote), Teekay Tank(TNK Quote), General Maritime(GMR Quote) and Euronav(EURN Quote), face a difficult climate in the wake of the global economic crisis as ready fleets outstrip demand in many sections of the industry.

SEA’s underlying portfolio includes shipping companies that derive more than 80% of their revenues from one of the following segments of the shipping industry: the seaborne transport of dry bulk goods and the leasing and/or operating of tanker ships, container ships, specialty chemical ships and ships that transport liquid natural gas or dry bulk goods.

Strong demand for raw materials like steel has helped to keep bulk ships busy, but a drop in buyers of finished goods is keeping container ships stuck in harbors. According to a recent New York Times article, one tenth of the world’s container ships are estimated to be idle.

Empty ships are clogging international ports as commercial vessels sit idle — a trend that has not been missed by industry insiders. A recent report from the Baltic and International Maritime Council, an independent international shipping association, noted that, "the sheer number of ships currently swinging around their anchors either waiting to load or discharge throughout the month of January has been exceptional."

Fourth Quarter Earnings Announcement Expected: Earnings will tentatively be announced 03/25/2010. With 11 analysts covering DRYS, the consensus EPS estimate is $0.23, and the high and low estimates are $0.27 and $0.13, respectively.
Fourth Quarter Earnings Announcement Expected: Earnings will tentatively be announced 03/10/2010. With a single analyst covering OCNF, the EPS estimate is $-0.01.

….podržavam svaku suradnju poštovani kolege

PBCT

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close